Podvodný plavák, jednohák 7/0, 180cm, 120kg

Vaša cena s DPH:
12,70 €
Cena bez DPH:
10,58 €
Výrobca:
CLIMAX
Obj. čislo:
1891 991000018131
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

Podvodný plavák, jednohák 7/0, 180cm, 120kg

Sumčiarske nadväzce Climax Cult Catfish Natural Bait Rig sú osadené podvodným plavákom 30g a jednohákom veľkosti 7/0.

Podvodný plavák, jednohák 7/0, 180cm, 120kg


Špeciálna hotová montáž Climax na lov sumca s 30 gramovým EVA podvodným plavákom, ktorý zaručí dokonalú prezentáciu nastraženej ryby alebo červov tesne nad dnom. Montáž je dlhá 180 cm s nosnosťou 120kg. Extrémne ostrý a pevný jednohák značky VMC veľkosti 7/0 a mohutný ložiskový obratlík sú zárukou každej kvalitnej sumcovej montáže. Podvodný plavák je možné posúvať po šnúre a zafixovať v požadovanej vzdialenosti pomocou silikónových zarážiek. Jednoduché a rýchle naviazanie na kmeňový vlasec šetrí čas a námahu.

Dôvody ku kúpe sumčiarskej montáže Climax
- Hotová montáž šetrí čas a námahu
- Lov sumca
- Posúvateľný podvodný plavák
- Odolný ložiskový obratlík
- Extrémne ostrý jednohák VMC

Climax - nemecký výrobca s dlhoročnou tradíciou:
Nemecký výrobca pletených šnúr a silonov čerpá z viac ako 60 ročných skúseností s vývojom a výrobou rybárskych silonov a spletaných šnúr. Od konca 40 rokov 20-teho storočia investuje svoje skúsenosti a výskum do každého ďalšieho produktu.
CLIMAX bol jednou z prvých spoločností v Európe, ktorá začala vyrábať silony a ako prvá začala vyrábať spletané šnúry čo dalo tejto značke víťazstvo v nových technológiách pre rybárstvo.
V súčasnosti rybári očakávajú oveľa viac od silonov, šnúr. Rozdiely medzi výrobkami sú často minimálne, ale pre špecializované rybolovné techniky môžu byť veľkou výhodou.
Či praktizujete lov kapra, lov sumca, lov na feeder, alebo prívlač, prípadne iné rybolovné techniky, Climax je značka, ktorá Vám pomôže bližšie sa dostať k Vaším vysnívaným rybám. Climax je Nemecká kvalita s tradíciou od roku 1940.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Podvodný plavák, jednohák 7/0, 180cm, 120kg

Diskusia:

 

Navrch stránky