powerdolphin

Plávajúci sak na váženie rýb Phantom S 125x30x75cm

Akcia
Vaša cena s DPH:
87,72 € 82,76 €
Cena bez DPH:
68,97 €
Výrobca:
Tandem Baits
Obj. čislo:
199 01272
Dostupnosť:
Klikni TU
-+

Plávajúci sak na váženie rýb Phantom S 125x30x75cm

Plávajúca závesná taška vyrobená zo sieťového materiálu, ktorý prepúšťa vodu a je zároveň šetrný k rybám. Celá taška je uložená vo vodeodolnom praktickom púzdre.

Plávajúci sak na váženie rýb Phantom S 125x30x75cm
Plávajúca závesná taška pre váženie a prechovávanie rýb s odolnými duralovými tyčkami. Vyrobené zo špeciálnej mäkkej sieťoviny, ktorá je úplne priepustná pre vodu a šetrná k rybám. Štyri rukoväte zaručia pohodlné prenášanie. Šnúrka s dĺžkou 3 metre je možné ukotviť pomocou koncovky, ktorá disponuje štandardným zavitom. Celú tašku zbalíte do prepravného obalu s rozmerom 75x19x10cm, ktorý je vodeodolný a v batožine nezaberie veľa miesta.

Hlavné dôvody ku kúpe plávajúceho saku na váženie rýb Phantom S
- Rozmer 125 x 30 x 75cm
- Materiál šetrný k rybe
- Bezpečné váženie
- Šnúrka pre ukotvenie (3m)
- Vodeodolné púzdro

TANDEM BAITS
Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Plávajúci sak na váženie rýb Phantom S 125x30x75cm

Prílohy k produktu Plávajúci sak na váženie rýb Phantom S 125x30x75cm

Diskusia:

 

Navrch stránky