Okysličovač AA Batterie, USB, 230V + Vedro 25L

Predaj skončil
Vaša cena s DPH:
32,20 €
Cena bez DPH:
26,83 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
1 A0760
Dostupnosť:
predaj skončil

Okysličovač AA Batterie, USB, 230V + Vedro 25L

Set v ktorom nájdete okysličovač vody na AA batérie, napájanie 230V alebo USB spolu s vedrom (25L) na prechovávanie živých rybiek. S úchytom na okysličovač.

Okysličovač AA Batterie, USB, 230V + Vedro 25L


Špeciálny set ktorý udrží Vaše nástrahové ryby pri živote. Jednoducho všade tam kde je to potrebné, pri transporte, na lovnom mieste alebo u Vás doma.

Set obsahuje:
- Okysličovač (motorček)
- USB kábel 100cm
- Trubička 60cm
- Okysličovací kamienok
- Svorky na batériu
- Konektor do autozapaľovača
- Konektor do siete (230V)
- Vedro na živú nástrahu 25L

Dôvody ku kúpe setu okysličovač AA Batterie, USB, 230V + Vedro 25L
- Zabraňuje uhynutiu rybiek
- Lov dravcov
- USB kábel
- Napájanie 230V, z autozapaľovača alebo batérie
- Uzatvárateľné vedro 25L
- Výhodná cena

Okysličovač AA Batterie, USB, auto adapter/230V, svorky


Okysličovač výborne okysličuje vodu počas prechovávania alebo transportu rybiek, čím zabraňuje ich uhynutiu. Dobrá pomôcka pri love dravcov ako napríklad šťuka, zubáč, boleň alebo sumec. Na zadnej strane okysličovača sa nachádza úchyt pre pripevnenie napríklad na vedro. Spínač funguje v dvoch polohách. V prvej polohe sa spúšťa iba ak sú v okysličovači 3xAA batérie a v druhej ak je pripojený cez USB. Balenie obsahuje: okysličovač, svorky s káblom 50cm, USB kábel 100cm, trubičku 60cm, konektor do autozapaľovača, konektor do siete(230V) a okysličovací kamienok. Takýto set dokonale pokrýva všetky druhy napájania. Batérie AA nie sú súčasťou balenia.

Vedro na živú nástrahu 25L - uzatvárateľné


Vedro na prechovávanie rybiek - živých nástrah. Vhodný na transport rybičiek autom, po príchode na rybárske revíry možné vybrať vnútornú časť a umiestniť do vody. Najlepší spôsob prechovávania rýb priamo vo vode na lovnom mieste!

SPORTS s.r.o.
Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Okysličovač AA Batterie, USB, 230V + Vedro 25L

Prílohy k produktu Okysličovač AA Batterie, USB, 230V + Vedro 25L

Diskusia:

 

Navrch stránky