Ušetri až 100€

Ohrievač rúk na tuhé palivo SPORTS

  • Ohrievač rúk na tuhé palivo SPORTS
  • Ohrievač rúk na tuhé palivo SPORTS
  • Ohrievač rúk na tuhé palivo SPORTS
  • Ohrievač rúk na tuhé palivo SPORTS
  • Ohrievač rúk na tuhé palivo SPORTS
Vaša cena s DPH:
5,76 €
Cena bez DPH:
4,80 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
625 628
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

Ohrievač rúk na tuhé palivo SPORTS

Ohrievač rúk na tuhé palivo SPORTS. Ľahký a šikovný ohrievač ktorý sa zmestí do každého vrecka. Ako náplň slúžia uhlíkové tyčinky. Rozmery: 12 x 7 x 2cm


Ohrievač rúk na tuhé palivo SPORTS


Vreckový kompaktný ohrievač je ľahký, šikovný a perfektne padne do každého vrecka s rozmermi 12 x 7 x 2cm. výborná pomôcka pre turistov, skautov, horárov alebo rybárov. Ohrievač funguje na zapaľovacie tuhé uhlíky ktoré horia až 6 hodín. Pokiaľ potrebujete viac tepla je možné zapáliť uhlík na oboch stranách a po vyhoretí sa popol jednoducho vysype. Kovová krabička je pokrytá zeleným zamatom. Balenie obsahuje zamatové zelené vrecúško a jeden kus zapaľovacieho uhlíka. Uhlíkové tyčinky horia bez dymu a zápachu.

Návod na použitie:
Otvorte ohrievač a zapáľte jeden alebo oba konce uhlíkovej tyčinky. Nechajte tyčinku chvíľu rozhorieť. Tyčinku následne vložte do ohrievača a zatvorte. Neotvárajte krabičku prvých 30 minút, mohlo by to ovplyvniť horenie tyčinky. Pre skrátenie doby horenia je možné tyčinku zlomiť na dve alebo viacej častí. Po vyhorení jednoducho vysypte popol z krabičky a môžete vložiť novú. Ohrievač je nutné otvárať v horizontálnej polohe aby sa predišlo vypadnutiu horiaceho uhlíka.

Upozornenie:
Nepoužívajte ohrievač v posteli alebo v spacáku. Použitá tyčinka musí byť uhasená. Nepokladajte rozhorenú tyčinku alebo púzdro pri horľavé materiály alebo výbušniny. Nevhodné pre deti bez dozoru dospelej osoby.

Dôvody ku kúpe ohrievaču rúk na tuhé palivo SPORTS
- Kompaktný ohrievač
- Teplo z jednej tyčinky viac ako 6 hodín
- Zelené zamatové púzdro
- Zamatové vrecko
- Uhlíkové tyčinky horia bez dymu a zápachu

SPORTS s.r.o.
Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Ohrievač rúk na tuhé palivo SPORTS

Prílohy k produktu Ohrievač rúk na tuhé palivo SPORTS

Diskusia:

 

Navrch stránky