Ušetri až 100€

Náhradné uhlíkové tyčinky SPORTS 12ks

  • Náhradné uhlíkové tyčinky SPORTS 12ks
Vaša cena s DPH:
2,98 €
Cena bez DPH:
2,48 €
Výrobca:
Ostatní
Obj. čislo:
625 629
Dostupnosť:
nedostupné

Náhradné uhlíkové tyčinky SPORTS 12ks

12 kusov náhradných tyčiniek do ohrievaču rúk na tuhé palivo SPORTS.

Náhradné uhlíkové tyčinky SPORTS 12ks


12 kusov náhradných tyčiniek do ohrievaču rúk na tuhé palivo SPORTS. Tieto náhradné tyčinky horia bez dymu a zápachu po dobu až 6 hodín.

Návod na použitie:
Otvorte ohrievač a zapáľte jeden alebo oba konce uhlíkovej tyčinky. Nechajte tyčinku chvíľu rozhorieť. Tyčinku následne vložte do ohrievača a zatvorte. Neotvárajte krabičku prvých 30 minút, mohlo by to ovplyvniť horenie tyčinky. Pre skrátenie doby horenia je možné tyčinku zlomiť na dve alebo viacej častí. Po vyhorení jednoducho vysypte popol z krabičky a môžete vložiť novú. Ohrievač je nutné otvárať v horizontálnej polohe aby sa predišlo vypadnutiu horiaceho uhlíka.

Upozornenie:
Nepoužívajte ohrievač v posteli alebo v spacáku. Použitá tyčinka musí byť uhasená. Nepokladajte rozhorenú tyčinku alebo púzdro pri horľavé materiály alebo výbušniny. Nevhodné pre deti bez dozoru dospelej osoby.

Dôvody ku kúpe náhradných uhlíkových tyčiniek SPORTS 12ks
- 12 kusov v balení
- Náhradné uhlíkové tyčinky do ohrievača rúk
- Doba horenia 6 hodín
- Uhlíková tyčinka horí bez dymu a zápachu


SPORTS s.r.o.
Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Rukavice

Prílohy k produktu Náhradné uhlíkové tyčinky SPORTS 12ks

Diskusia:

 

Navrch stránky