Nahadzovací WIFI sonar VEXILAR s prútom na nahodenie

 • Nahadzovací WIFI sonar VEXILAR s prútom na nahodenie
 • Nahadzovaci sonar - VEXILAR - dosah viac ako 90m - ukážka balenia
  Nahadzovaci sonar - VEXILAR - dosah viac ako 90m - ukážka balenia
 • v akciovom sete k nahadzovaciemu sonaru je púzdro na ruku zdarma
  v akciovom sete k nahadzovaciemu sonaru je púzdro na ruku zdarma
 • sonda nahadzovacieho sonaru
  sonda nahadzovacieho sonaru
 • ukáýka zobrazenia na mobilnom telefóne
  ukáýka zobrazenia na mobilnom telefóne
 • použitie nahadzovacieho sonaru v praxi
  použitie nahadzovacieho sonaru v praxi
 • sonda sonaru na vode
  sonda sonaru na vode
 • prehľad zobrazovaných údajov na sonare
  prehľad zobrazovaných údajov na sonare
 • sonda sonaru vexilar
  sonda sonaru vexilar
 • nahadzovacím sonarom Vexilar dokážete snímať aj cez ľad
  nahadzovacím sonarom Vexilar dokážete snímať aj cez ľad
 • sonar je možné použiť aj pri love na dierky
  sonar je možné použiť aj pri love na dierky
 • úvodná obrazovka nahadzovacieho WIFI sonaru Vexilar
  úvodná obrazovka nahadzovacieho WIFI sonaru Vexilar
 • pripojenie na wifi sieť sondy - FISHPHONE
  pripojenie na wifi sieť sondy - FISHPHONE
 • ukážka sonaru a púzdra na mobilný telefón
  ukážka sonaru a púzdra na mobilný telefón
 • lov na dierkach je omnoho účinejší pri použití sonaru na ryby Vexilar
  lov na dierkach je omnoho účinejší pri použití sonaru na ryby Vexilar
 • ukážka obrazovky nahadzovacieho sonaru vexilar - menu je v slovenčine
  ukážka obrazovky nahadzovacieho sonaru vexilar - menu je v slovenčine
 • sonar zobrazeje aj symbol rýb s hĺbkou každej ryby
  sonar zobrazeje aj symbol rýb s hĺbkou každej ryby
Akcia
Výrobca:
SPORTS

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
1 A0683 - 1ks na sklade > 5 ks
199,90€
1 A0697 - 3ks, M65 sklad 1 ks
599,70€

Nahadzovací WIFI sonar VEXILAR s prútom na nahodenie

Nahadzovací sonar - WIFI VEXILAR teraz v akcii s prútom na nahadzovanie, silonom, navijakom a prepravným púzdrom. Akcia platí len do vypredania!

Vexilar Sonarphone SP100 Wifi sonar - tablet - smartfon: dosah 91m - hĺbkový dosah 37m>>> wifi sonar ktorý vo všetkom prevyšuje svojích konkurentov
WIFI sonar v realnej praxi

Nahadzovací sonar WIFI Vexilar + Sumcový prívlačový prút s navijakom, silonom vrátane prepravného púzdra


Set obsahuje:
1ks Nahadzovací sonar VEXILAR
1ks Vodeodolné púzdro na telefón
1ks Prívlačový prút 2,4m / 100 - 300g
1ks navijak SPORTS ABSOLUT 4500
1ks Silon CLIMAX 0,60mm / 200m
1ks Prepravné púzdro

Nahadzovací WIFI sonar VEXILAR
Vysokovýkonný stabilný bezdrôtový WiFi sonar pre váš smartfón alebo tablet s funkciami, ktoré ďaleko presahujú možnosti predošlého modelu. Už v základe nájdeme, meranie teploty vody a automatické prispôsobenie rozsahu hĺbky s hĺbkovým dosahom až 37m. Stabilné wifi pripojenie nahadzovacej sondy s vašim telefónom alebo tabletom a to do vzdialenosti až 91m. Zdarma a voľne stiahnuteľná aplikácia priamo do telefónu alebo tabletu dovoľuje pripojiť k sonde neobmedzený počet užívateľov. Automatické zapnutie vo vode, sonar začne pracovať ihneď po namočení do vody.
Funkcie na zväčšenie sledovania dna, uvidíte tak presné detaily čo sa ukrýva pod vodnou hladinou. Sonar nájde využitie aj na člne a plytčinový alarm vás vždy a včas upozorní na nebezpečne malú hĺbku pod vašou loďou. Hľadáte správne miesto pre váš lov, chodíte často na to iste jazero alebo rieku, nič Vám nebráni k tomu, aby ste si vytvorili vlastnú mapu s podrobným vykreslením vrstevníc a nameraných hĺbok a to jednoducho priamo vo vašom telefóne alebo tablete. Nikdy vám neunikne ryba ktorá sa nachádza v rozsahu sonaru, po zopnutí funkcie alarm rýb, vždy odhalíte to správne miesto pre lov.
Parametre:
dosah 91m
hĺbkový dosah 37
Hmotnosť 118g

Prívlačový prút 2,4m / 100-300g
Kombinácia uhlíkových a optických vlákien zabezpečuje, že tento prívlačový prút má rýchlu akciu. Pevný blank so šiestimi kvalitnými očkami a pevným sedlom navijaka, nenechá na pochybách žiadneho rybára. Prút odolný aj voči slanej vode.
Dvojdielny prút ktorý je veľmi ľahký, ale pritom nestráca svoju pevnosť a to všetko v peknom dizajne s EVA rukoväťou a osadenými kvalitnými očkami ktoré odolajú aj častemu používaniu šnúry pri love na prívlač. S týmto prútom nebudete mať problém zdolať žiadneho predátora našich vôd.
Parametre:
Počet častí: 2
Počet očiek: 6
Dĺžka (m) 2,40
Prepravná dĺžka (m) 1.30
Záťaž: (gr) 100 - 300g

Dvojbrzdový navijak SPORTS ABSOLUT 4500
Navijak s dvoma brzdami a voľnobežkou pre použitie pri rôznych technikách lovu. Navijaky s nastaviteľným voľným chodom stále naberajú na popularite pri love kapra, ale aj šťúk, úhorov alebo na feeder. Možnosť nastavenia voľného chodu je neoceniteľná funkcia pre rôzne techniky lovu. Technické vlastnosti tohoto dvojbrzdového navijaku zahŕňajú tri vyvážené ložiská, čo môže ľahko súperiť s inými oveľa drahšími rybárskymi navijakmi.

Štandartné technické vybavenie:
- odľahčená grafitová cievka
- Grafitový obal
- Tri guľôčkové ložiská
- vymienateľná rukoväť(pravá/ľavá) strana
- dve brzdy
- voľnobežka
- vyvážený rotor s hladkým chodom
- pevné prevody
- Sklápacia rukoväť
Parametre: Kapacita: 0,27mm / 270m, Prevod 4,9:1, Hmotnosť: 410g

Silon CLIMAX Species na Sumca Catfish zelený 200m / 0,6
Tento silon je správnou voľbou pre lov sumca. Elasticita, tvrdosť a odolnosť proti oderu boli jemne vyvážené, aby vyhovovali presne na lov najväčšieho sladkovodného predátora. Silon CLIMAX poskytuje bezkonkurenčnú kvalitu za najlepšiu cenu.

Prepravné púzdro na rybársky prút 145cm
Jednokomorové púzdro na prepravu a maximálnu ochranu rybárskeho prútu aj s navijakom. Pevný a vyvážené držadlo zaručujúce pohodlné nosenie. Zips po celej dĺžke obalu, čo zaručuje jednoduchšiu manipuláciu pri vkladaní alebo vyťahovaní rybárskych prútov.

Upozornenie:
Pred prvým použitím sonaru Vexilar SonarPhone SP100 je potrebné nabitie batérie aby mala plnú kapacitu.
Používanie sonaru bez úplného nabitia batérie pred prvým použitím môže spôsobiť zníženie kapacity a životnosť batérie.

V nasledujúcich riadkoch nájdete občas kladené otázky a odpovede na ne. Zvyčajne sa jedná o inštaláciu aplikácie, wifi spojenie alebo strata signálu, takmer vo všetkých prípadoch treba hľadať riešenie v parametroch alebo nastavení smatfónu.

Otázky y odpovede:
Môj tablet je založený na platforme Android, ale aplikáciu neponúka Google Play a keď sa dostanem do služby Google Play napr. zaslaním linky emailom, objaví sa hlásenie, že zariadenie nie je kompatibilné, existuje nejaký spôsob, ako dostať aplikáciu do svojho zariadenia?

Jediným riešením je stiahnuť súbor aplikácie APK priamo do vášho zariadenia. (aplikáciu môžete stiahnuť tu SonarPhone-R2_6-150831.apk)


Tento spôsob ale vyžaduje vypnúť blokovanie inštalácie neznámych aplikácií (t.j. takých, ktoré inštalujete mimo obchod Play), ktoré docielite kliknutím na ikonu Nastavenia (Settings) v menu zariadenia, následne zvoľte položku Nastavenia aplikácií (v niektorých zariadeniach tiež označovanú ako Bezpečnosť/Security), kde povoľte inštaláciu z neznámych zdrojov. Po aktivácií sa môže zobraziť upozornenie o hrozbe neznámych aplikácií, ktoré musíte potvrdiť stlačením tlačidla „OK“. Po nainštalovaní sa môže blokácia opäť zapnúť. Ak sú požiadavky na veľkosť vašej obrazovky príliš malé alebo nie sú kompatibilné, aplikácia sa stále nebude otvárať.


Ztratené pripojenie alebo žiadne spojenie.

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je presne určiť, odkiaľ tento problém pochádza. Buď sa vaše zariadenie odpojí od zariadenia SonarPhone, pretože nastavenia vo vašom prístroji môžu spôsobiť stratu vášho signálu. Jednoduchý trik na odskúšanie je, prepnúť zariadenie na "Režim lietadla". V nastaveniach systému nájdite "Režim lietadla" a zapnite ho. Teraz prejdite do nastavení wifi a zapnite iba pripojenie k sieti wifi a skúste znovu pripojiť k SonarPhone. Ak všetko funguje bez problémov, môžete bezpečne predpokladať, že problém spočíva v nastaveniach zariadení WiFi / internet. Uistite sa, že vypnete všetky nastavenia wifi alebo internetu, ktoré by mohli narušiť pripojenie k SonarPhone signálu. Pár príkladov toho, čo by ste mali hľadať sú - čokoľvek pripomínajúce "Automaticky vyhľadávať internet" alebo "Pripojiť k najsilnejšej sieti". Uistite sa, že váš Wifi Hotspot je vypnutý, pretože to tiež spôsobí problémy s pripojením.
Ak stále máte problémy po tejto skúške, uistite sa že v oblasti neexistujú žiadne iné wifi signály, ktoré by mohli spôsobiť problém s pripojením. Niektoré zariadenia sa automaticky odpojí od SonarPhone, ak existuje iný zdroj wifi s pripojením na internet v danej oblasti. Ak existujú iné zdroje wifi v oblasti, nastavte tieto siete na "Zabudnúť" v nastaveniach wifi.


Stále strácam svoj WiFi signál

To je veľký problém so systémami iOS, ale môže sa stať u všetkých zariadení. Mnohý používatelia smartfónov alebo tabletov nevedia, že majú spustené aplikácie nad inými aplikáciami. Keď máte spustených veľa aplikácií, často signál WiFi prichádzajúci do zariadenia ho môže zmiasť. Buď zariadenie vypnite a opätovne ho spustite, alebo nájdite spôsob, ako v zariadení vypnúť všetky ostatné aplikácie, ktoré môžu bežať na pozadí.


Stále nemôžem resetovať sonar, čo mám robiť teraz?

Je to veľmi zriedkavé, ale možné,
S napájacím káblom, ktorý je už pripojený k napájaniu alebo portu USB, budete musieť počkať až dve minúty, kým sa zariadenie vypne (zhasne)
Teraz prichádza troška zložitejšia časť ... držte T-POD v ľavej ruke s drážkou nabíjacej zástrčky smerom hore. Teraz vezmite kratšiu zástrčku resetovacieho káblika a pokúste sa ju pomaly pripojiť ..... zasunúvajte ju pomaly sprava doľava až je vytvorený kontakt s kolíkmi .. Cieľom je dosiahnuť pripojenie najvzdialenejšieho - pravého kolíka a stredného kolíka aspoň o sekundu skôr než je pripojený aj tretí, ľavý - k vám najbližší kolík! Akonáhle to urobíte, nechajte zástrčku pripojenú 10 sekúnd, potom ju odpojte.
Musíte počkať, kým sa sonar opäť vypne (svetlo musí zhasnúť)
Teraz zapnite sonar navlhčením kontaktov prstom alebo namočeným servitkom. Heslo bude 12345678
Pred spustením aplikácie budete musieť určite zvoliť možnosť "MASTER" a toto heslo bude opäť 12345678Nemôžem sa pripojiť, Zrušil signál alebo zariadenie hovorí, že nie je "WiFi pripojenie k internetu"

Ide o problém s telefónom alebo tabletom spoločnosti Samsung, prejdite na nastavenia WiFi a nižšie uvedené funkcie:
"Kontrola internetovej služby" - ak je prítomná, uistite sa, že toto nastavenie nie je začiarknuté. Ak je toto začiarknuté, pokúste sa overiť, či má prístupový bod pripojenie na internet. Keďže SonarPhone Wi-Fi nemá internet, výsledkom je chyba. Napríklad zariadenie: Samsung S3, S4.
"Automatický sieťový prepínač" - ak je prítomný, skúste toto nastavenie vypnúť. Ak je toto nastavenie povolené, vyzve zariadenie na automatické prepnutie na sieť Wi-Fi s pripojením na internet. Keďže sieť Wi-Fi SonarPhone nemá internet, prepne sa na inú sieť Wi-Fi. Napíklad prístroj: Samsung Poznámka 3.
"Smart režim" - Toto by malo byť vypnuté. Po zapnutí prístroja vypne pripojenie aplikácie SonarPhone App, ak je v dosahu obľúbenejšej siete, ako napríklad domácej alebo kancelárskej siete. Napríklad prístroj: Samsung Galaxy S4.
"Vyhnite sa slabému spojeniu" - Ak je prítomné, skontrolujte, či je toto nastavenie začiarknuté. Napríklad prístroj: Nexus 5.
Automatické pripojenie - toto nastavenie umožňuje, aby sa telefón automaticky pripojil k známym sieťam Wi-Fi. Ak je prítomný, skúste to vypnúť. Napríklad zariadenie: Samsung Galaxy S3.
"Sprint Connections Optimizer" - táto možnosť je iba na telefónoch Sprint. Ak je prítomný, skúste to vypnúť. Toto nastavenie si vyžaduje automatické pripojenie k prehliadaniu Wi-Fi 4G na malom počte miest v sieti Sprint. Môžete to nájsť v časti Nastavenia> Ďalšie nastavenia> Mobilné siete> Optimalizácia pripojení> Zrušte začiarknutie políčka "Sprint Connections Optimizer".


Bude môj sonar pracovať v morskej vode?

Všetky systémy SonarPhone sú navrhnuté pre používanie v slaných vodách s najlepšími nerezovými komponentmi. Môže sa však vyskytnúť aj slabý náznak hrdz a elektrolýza, najmä ak je sonar nabíjaný ak je stále vlhký, preto prosím po každom použití umyte sonar v sladkej vode a úplne vysušte predtým, ako sa ho pokúsite nabíjať.


Moje nabíjacie kontakty začínajú hrdzavieť!

Je to dôsledok elektrolýzy, keď pri nabíjaní nie sú terminály suché. Odporúčame vám použiť vatovú tyčinku a WD-40 na vysušenie kontaktov a ich ochranu voči korózii.

Bezdrôtový WiFi sonar Wexilar s ovládaním v slovenskom jazyku - NAHOĎ – TROLUJ – ZAVÁŽAJ a pri zakúpení ti ako darček dáme špeciálne vode odolné puzdro na telefón zdarma!

sonar Wexilar – tvoj nový spoločnik na ryby! 
 

Vyskúšaj ZDARMA aplikáciu už teraz: (klikni na obrázok, alebo nasnímaj QR kód)

Google play AppStore
 
Distribútor pre SR: SPORTS spol. s r.o. www.sports.sk

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Nahadzovací WIFI sonar VEXILAR s prútom na nahodenie

Prílohy k produktu Nahadzovací WIFI sonar VEXILAR s prútom na nahodenie

Diskusia:

 

Navrch stránky