Multiplikátor Saltfisher Trolling + šnúra

Vaša cena s DPH:
66,05 €
Cena bez DPH:
55,04 €
Výrobca:
ZEBCO
Obj. čislo:
44 0379030
Dostupnosť:
nedostupné
-+
Požadované množstvo nie je na sklade.

Multiplikátor Saltfisher Trolling + šnúra

Rybársky multiplikátor určený pre morský rybolov alebo lov veľkých sladkovodných rýb s namotanou šnúrou o priemere 0,35mm/200m.

Multiplikátor Saltfisher Trolling + šnúra


Atraktívny rybársky multiplikátor s pevným ukladačom vlasca a pevnou hviezdicovou brzdou je extrémne vhodný pre rybárov ktorí nemajú skúsenosti s multiplikátormi. Multiplikátor je vyrobený z pevného a odolného plastu, osadený hliníkovými prvkami ako je napríklad kľučka. Silné prevody 4,2:1 znesú veľkú záťaž s brzdnou silou až 14kg. Multiplikátor má namotánú šnúru s priemerom 0,35mm a 200 metrov je ihneď pripravený k lovu.

Hlavné dôvody ku kúpe multiplikátoru Saltfisher Trolling + šnúra
- Namotaná šnúra
- Vhodný pre začiatočníkov
- Pevný ukladač vlasca
- Náhradná cievka
- Silné prevody 4,2:1
- Počet ložisiek: 2
- Brzdná sila: 14kg / 31lbs
- Hmotnosť 490g
- Kapacita cievky: 0,40mm/420m

ZEBCO EUROPE kvalita od roku 1860
História Zebco Europe v Nemecku začala v roku 1860 kedy Jozef Witt a Ernst Gustav Führmann založili v Hamburku spoločnosť pod ich menami a predávali laná, siete a ďalšie vybavenie pre komerčný rybolov. Čoskoro bol sortiment rozšírený o rybárske náčinie. Ernst Gustav Führmann riadil firmu 40 rokov a veľmi úspešne. V roku 1918 prevzal spoločnosť jeho syn Ernst Führmann a viedol ju ďalších 30 rokov. Po jeho smrti v roku 1949 prevzala spoločnosť jeho žena a viedla firmu niekoľko rokov spolu s bývalým asistentom jej muža. Nakoniec v roku 1967 predala spoločnosť Witt & Führmann ktorá bola rodinným podnikom 90 rokov. Pod novým vedením sa rýchlo rozvíjala a zmenila meno na Witt & Führmann, Snap Angelgeräte GmbH. V roku 1986 zmenila spoločnosť znova vlastníka a spolu so Zebco corporation (USA) došlo k ďalšiemu rozvoju. V roku 1994 sa spoločnosť premenovala na Zebco sports a na jar 2002 začala predávať svoje výrobky aj v európskych pobočkách. Zjednotenie značiek Zebco ktoré boli predané oddelene sa zjednotili v roku 2011. Vďaka akvizíciam sa dosiahli dva kľúčové ciele: prvý-dlhodobé zaistenie globálnej stratégie značky a druhý-zaistenie väčšieho rozmachu v Európe.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Multiplikátor Saltfisher Trolling + šnúra

Prílohy k produktu Multiplikátor Saltfisher Trolling + šnúra

Diskusia:

 

Navrch stránky