Monster Cat / Klasický sumcový háčik LB, 4 ks

Akcia
Výrobca:
Tandem Baits

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
199 94080 - veľkosť 2/0 5 ks
4,44€
199 94081 - veľkosť 4/0 >5 ks
4,32€
199 94082 - veľkosť 6/0 >5 ks
4,68€

Monster Cat / Klasický sumcový háčik LB, 4 ks

Veľmi ostré a pevné sumcové háčiky v čiernej niklovej farbe s veľkým okom. Dva háčiky sú spojené zmršťovacou trubičkou. Pomocný háčik slúži k lepšiemu nastraženiu živých, ale aj mŕtvych nástrahových rýb.

Monster Cat / Klasický sumcový háčik LB, 4 ks


Extrémne pevné a ostré háčiky s protihrotom sú ideálne pre lov sumca na mŕtvu alebo živú nástrahovú rybičku. Pomocou menšieho háčika ktorý je upevnený na veľkom hlavnom háku, môžeme nastražiť rybku, čo zaručí dokonalé zaseknutie dravca. Háčikové oko je dostatočne veľké pre naviazenie na hrubý vlasec alebo fluorokarbon. Balenie obsahuje 4ks.

Dôvody ku kúpe Monster Cat / Klasický sumcový háčik LB
- Extrémne ostrý a pevný
- Lov sumca
- Veľké oko
- Bočný háčik
- Balenie 4ks

TANDEM BAITS
Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Monster Cat / Klasický sumcový háčik LB, 4 ks

Prílohy k produktu Monster Cat / Klasický sumcový háčik LB, 4 ks

Diskusia:

 

Navrch stránky