Method feeder set Winner 20g 30g 40g + formička

Vaša cena s DPH:
16,27 €
Cena bez DPH:
13,56 €
Výrobca:
Tandem Baits
Obj. čislo:
199 35288
Dostupnosť:
sklad 5 ks
-+

Method feeder set Winner 20g 30g 40g + formička

Špeciálne navrhnuté method feeder krmítka, ktoré v okamihu vymeníte bez prevezovania novej montáže. Balenie obsahuje 1x 20g 1x30g 1x40g feeder krmítko a 1ks silikónovú formičku.

Method feeder set Winner 20g 30g 40g + formička

Sada method feeder krmítok, ktoré ulahčujú rybolov vďaka rýchlej výmene. Nové krmítko už nemusíte viazať zakaždým, keď chcete zmeniť hmotnosť krmítka. Vďaka našim krmítkam je to jednoduchšie a hlavne rýchle. Funguje to na špeciálnom systéme kedy ostáva stredová trubička naviazaná a vymení sa len záťaž-krmítko. Túto vychytávku oceníte aj pri transporte, kedy jednoducho odopneme krmítko a tak zabránime poškodeniu blanku prútu. Takáto montáž je ihneď pripravená k použitiu, stačí si len vybrať správnu hmotnosť. Samotné krmítko je vyrobené z kvalitného jemne pružného materiálu s vyvýšenou bočnou stenou, ktorá zabraňuje rozpadu kŕmnej zmesi pri ďalekom nahadzovaní. Špeciálne háčiky umožňujú uchytenie gumičky na pripevnenie PVA sáčikov. Balenie obsahuje 1x 20g 1x30g 1x40g feeder krmítko a 1ks silikónovú formičku.

Dôvody ku kúpe method feeder set Winner 20g 30g 40g + formička:

  • Špeciálny systém výmeny záťaží
  • Špeciálne tvarované krmítka
  • Vyvýšená bočná hrana
  • Odolný jemne pružný materiál
  • Silikónová formička

Winner

Winner je značka, ktorej produkty sú určené pre lov na plávanú a Feeder, method Feeder. Pokrýva celý sortiment tohto spôsobu lovu od nástrah, krmiva, háčikov, bižutérie až po samotné prúty a kreslá. AK je úspech najdôležitejší, potom je značka Winner prirodzenou voľbou.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Method feeder set Winner 20g 30g 40g + formička

Prílohy k produktu Method feeder set Winner 20g 30g 40g + formička

Diskusia:

 

Navrch stránky