Method/Feeder - Jelly Boilies & Chunks 140g - potápavé

Výrobca:
Tandem Baits

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
199 36030 - Best-Berry Vypredané
2,71€

Method/Feeder - Jelly Boilies & Chunks 140g - potápavé

Mix boilies 9mm a peliet ( chunks) priemeru 8mm, dĺžky 13mm. Dokonalá návnada, ktorá sa hodí hlavne na lov v miestach kde je ťažké prilákať rybu. Želé sa postupne uvoľňuje a výraznou chuťou láka rybu aj z veľkej diaľky. Najlepšia návnada na prechýtané vod


Method/Feeder - Jelly Boilies & Chunks - 140g


Špeciálne potápavé nástrahy určené pre lov na method feeder, vyrobené z dokonale sladenej zmesi ponorené do hustého dipu pripomínajúceho "želé". Hustý dip obsahuje stimulátory, prenikavú arómu a extrakty ktoré lákajú rybu z veľkej diaľky. Balenie obsahuje mix mini boilies a peliet (chunks) ktoré sa ľahko dajú nastražiť na vlasový príves alebo priamo na pin (hrot) pod háčikom. Ihneď pripravené na nastraženie bez ďalšej úpravy alebo dipovania. Priemer boilies 9mm, priemer pelety 8mm, dĺžka 13mm.

Dôvody ku kúpe Method/Feeder - Jelly Boilies & Chunks
- Potápavé
- Mix boilies a peliet
- Zaliate v hustom dipe
- Method feeder
- Lákavé arómy
- Rýchle chytanie

TANDEM BAITS
Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Čelovky

Čižmy

čižmy Grenlander do -30° zelené

35,53 € 30,97 € s DPH

1 + 1 udice, navijaky,...

Lampy

Kempingové

Fotogaléria k produktu Method/Feeder - Jelly Boilies & Chunks 140g - potápavé

Prílohy k produktu Method/Feeder - Jelly Boilies & Chunks 140g - potápavé

Diskusia:

 

Navrch stránky