Ušetri až 100€Expedujeme loďky

Method Feeder Fluo Pop-Up Micro Chunks 12x8mm/20g

  • Method Feeder Fluo Pop-Up Micro Chunks 12x8mm/20g
Novinka
Výrobca:
Tandem Baits

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
199 36934 - Príchuť: Monster halibut sklad 5 ks
5,64€
199 36939 - Príchuť: Jahoda sklad 5 ks
5,64€

Method Feeder Fluo Pop-Up Micro Chunks 12x8mm/20g

Plávajúca návnada, ideálna na lov v miestach kde je bujná vegetácia, alebo silná vrstva bahna. Vyrobené z ultra ľahkého materiálu. Návnada s najkvalitnejšou arómou určená na feeder lov.

Method Feeder Fluo Pop-Up Micro Chunks 12x8mm/20g

Špeciálne vyvinutá návnada na háčik s vysokým obsahom príchutí, extraktov a výraznou chuťou. Dôležité však je, že je vo veľmi atraktívnych farbách pre ryby dobre viditeľnej a láka nám ryby aj z veľkej diaľky na naše lovné miesto. Plávajúca návnada ktorá nám úplne eliminuje hmotnosť háku a vo vode sa chová úplne prirodzene a nepoznateľne. Žiadna ryba takejto návnade neodolá .
Perfektné pre jazerá a vodné nádrže ktoré sú pokryté bujnou vegetáciou s hrubou vrstvou blata. Vo vodných plochách s kamenistým dnom, vieme rybu prilákať z neuveriteľne veľkej diaľky a budeme tak úlovok mať zaručený. Method Feeder Fluo Pop-Up Micro Chunks jednoducho pripevníme na vlasovú montáž alebo na tŕň prípadne navlečieme do silikónového krúžku. Ideálne pre lov na feeder a method feeder.

Dôvody ku kúpe method Feeder Fluo Pop-Up Micro Chunks 12x8mm/20g:

  •  Dobre drží pod háčikom
  •  Fluo farba
  •  Plávajúca nástraha Pop-Up
  •  Veľkosť 12x8mm
  •  Extrémne obľúbená a úspešná nástraha
  •  Lov na Feeder a Method feeder

TANDEM BAITS

Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Method Feeder Fluo Pop-Up Micro Chunks 12x8mm/20g

Diskusia:

 

Navrch stránky