Čižmy Lemigo

LOWRANCE Elite-7 TI-2 HDI so sondou

  • LOWRANCE Elite-7 TI-2 HDI so sondou
  • LOWRANCE Elite-7 TI-2 HDI sonda
  • LOWRANCE Elite-7 TI-2 HDI sonda
  • LOWRANCE Elite-7 TI-2 HDI sonda
  • LOWRANCE Elite-7 TI-2 HDI sonda
  • LOWRANCE Elite-7 TI-2 HDI sonda
  • LOWRANCE Elite-7 TI-2 HDI sonda
  • LOWRANCE Elite-7 TI-2 HDI sonda
Predaj skončil
Vaša cena s DPH:
987,56 €
Cena bez DPH:
822,97 €
Výrobca:
NAVICO
Obj. čislo:
456 706
Dostupnosť:
predaj skončil

LOWRANCE Elite-7 TI-2 HDI so sondou

S modelom Elite Ti2 získate pokročilejšie funkcie na vyhľadávanie rýb a výkonné navigačné funkcie s predinštalovanými C-MAP® mapami.

LOWRANCE Elite-7 TI-2 HDI so sondou


S modelom Elite-7 Ti2 získate pokročilejšie funkcie na hľadanie rýb a konektivitu bez toho, aby ste museli zaplatiť viac. Veľmi detailný Active Imaging™, Fish Reveal™, vstavaný Genesis Live real-time mapovanie a lepšia zrozumiteľnosť s dotykovou obrazovkou a zameraním na skvlé funkcie pre vyhľadávanie rýb, ktoré vám uľahčia život vo vode, ako je napríklad jednoiduché ovládanie dotykovej obrazovky, bezdrôtové prepojenie, smartphone oznámenia a integrácia pre trolling motor/Power Pole® - Elite-7 Ti2 je navrhnutý tak, aby vám pomohol ľahšie nájsť ryby. Active Imaging 3-v-1 sonar (CHIRP, bočné snímanie a dolné snímanie), a 2-v-1 sonar (bočné snímanie a dolné snímanie) uvádza Elite-7 Ti2 na vyššiu úroveň, s väčším rozlíšením, väčšou jasnosťou a lepším kontrastom v ponuke, ktorá nie je porovnateľná s iným sonarom v tejto kategórii. Elite-7 Ti2 poskytuje výkonné navigačné funkcie s predinštalovanými C-MAP® mapami US C-MAP Easy Routing + Navionics® AutoRouting a Genesis Live real-time mapovaním. Ak chcete vytvoriť vašu vlastnú mapu svojho obľúbeného rybárskeho miesta, môžete využiť vstavané možností tvorby máp v reálnom čase Genesis Live pre vaše vlastné exkluzívne mapy s kontúrami 0,15 m (0,5 ft.) na obrazovke vášho displeja Elite-7 Ti2. Nový Elite-7 Ti2 prenáša bezdrôtovo zobrazenie sonaru, body trasy a dáta trasy medzi Elite Ti2 displejmi. S novou funkciou upozornenia pre smartfóny zabudovanou do Elite-7 Ti môžete sledovať ryby a nikdy nebudete musieť zmeškať SMS ani hovor. Môžete tiež vypnúť upozornenia, aby ste mohli loviť nerušene.

Vlastnosti:
- Kompatibilné s Active Imaging™ 3-v-1 (CHIRP/Side/Down sonarom) sonarom
- Kompatibilné s Active Imaging™ 2-v-1 (Side/Down) sonarom
- C-MAP® Genesis Live mapovanie
- FishReveal™ Smart zobrazenie
- C-Map® EasyRouting, Navionics Autorouting funkcie
- Predinštalované, veľmi detailné C-MAP® US Enhanded mapy s kontúrami 1 stopa pre 4000 jazier
- C-MAP Easy Routing a Navionics Autorouting navigácia
- Displej s vysokým rozlíšením 7-palcový

- Zabudované funkcie CHIRP a Broadband Sounder®
- Dotykové ovládanie kotvy Power-Pole®, motora MotorGuide® Xi5
- Integrované bezdrôtové pripojenie
- Kompatibilné s SonicHub®2
- Podpora motorov NMEA2000®
- Zlepšená čistota zobrazenia pod hladinou, takže môžete vidieť viac rýb blízko hladiny
- Ovládací panel Rýchly prístup poskytuje prístup k systému jediným stlačením tlačidla


Výhody Elite Ti2
S modelom Elite Ti2 získate pokročilejšie funkcie na vyhľadávanie rýb a pripojenie bez toho, aby ste museli zaplatiť viac.

Veľmi detailný Active Imaging™, Fish Reveal™, vstavaný Genesis Live real-time mapovanie a lepšia zrozumiteľnosť s dotykovou obrazovkou a zameraním na skvlé funkcie pre vyhľadávanie rýb, ktoré vám uľahčia život vo vode, ako je napríklad jednoiduché ovládanie dotykovej obrazovky, bezdrôtové prepojenie, smartphone oznámenia a integrácia pre trolling motor/Power Pole® - Elite Ti2 je navrhnutý tak, aby vám pomohol ľahšie nájsť ryby.

Active Imaging 3-v-1 sonar (CHIRP, bočné snímanie a dolné snímanie), a 2-v-1 sonar (bočné snímanie a dolné snímanie) uvádza Elite Tí2 na vyššiu úroveň, s väčším rozlíšením, väčšou jasnosťou a lepším kontrastom v ponuke, ktorá nie je porovnateľná s iným sonarom v tejto kategórii.

Elite Ti2 poskytuje výkonné navigačné funkcie s predinštalovanými C-MAP® mapami US C-MAP Easy Routing + Navionics® AutoRouting a Genesis Live real-time mapovaním.

Ak chcete vytvoriť vašu vlastnú mapu svojho obľúbeného rybárskeho miesta, môžete využiť vstavané možností tvorby máp v reálnom čase Genesis Live pre vaše vlastné exkluzívne mapy s kontúrami 0,15 m (0,5 ft.) na obrazovke vášho displeja Elite Ti2.

Nový Elite Ti2 prenáša bezdrôtovo zobrazenie sonaru, body trasy a dáta trasy medzi Elite Ti2 displejmi.

S novou funkciou upozornenia pre smartfóny zabudovanou do Elite-7 Ti2 môžete sledovať ryby a nikdy nebudete musieť zmeškať SMS ani hovor. Môžete tiež vypnúť upozornenia, aby ste mohli loviť nerušene.


Opýtaj sa viac o tomto tovare

Akumulátory

Sonary HDS

LOWRANCE HDS-16 LIVE Active Imaging sonda 3-v-1

5 938,80 € 4 798,80 € s DPH

Radary

Lowrance 4G BB RADAR KIT

2 717,96 € s DPH

Tašky

Taška HDS profibox

99,80 € s DPH

Fotogaléria k produktu LOWRANCE Elite-7 TI-2 HDI so sondou

Prílohy k produktu LOWRANCE Elite-7 TI-2 HDI so sondou

Diskusia:

 

Navrch stránky