Lowrance ActiveTarget™ snímanie naživo sonda a modul

Vaša cena s DPH:
1 618,80 €
Cena bez DPH:
1 349 €
Výrobca:
NAVICO
Obj. čislo:
456 766
Dostupnosť:
predaj skončil

Lowrance ActiveTarget™ snímanie naživo sonda a modul

Získajte jasné zobrazenie rýb vo vysokom rozlíšení plávajúce v blízkosti prekážok a reagujúce na návnadu pomocou nového sonaru snímajúceho naživo ActiveTarget™.


Lowrance ActiveTarget™ snímanie naživo sonda a modul

Získajte jasné zobrazenie rýb vo vysokom rozlíšení plávajúce v blízkosti prekážok a reagujúce na návnadu pomocou nového sonaru snímajúceho naživo ActiveTarget™. Vďaka funkciám Front View, Bottom View a Scout View™ je sonar ActiveTarget v reálnom čase schopný skenovať polohu rýb a sledovať ich pohyby s ľahkosťou. Zistite, ako sa ryby správajú a skrývajú v prekážkach, ako reagujú na prezentáciu návnady, aby ste mohli urobiť potrebné zmeny na ich ulovenie.

  • Získajte tri pohľady iba s jednou novou sondou: Čelný pohľad, aby ste videli, čo je pred loďou, Spodný pohľad, aby ste videli pod loďou, alebo View Scout™, ultraširoký pohľad na to, čo je pred vašou loďou
  • Vyhľadávajte ryby v prekážkach alebo ich blízkosti a zistite, ako reagujú na návnadu
  • Zobrazenie vo vysokom rozlíšení v reálnom čase eliminujú akékoľvek chyby pri interpretácii tobrazenia sondy
  • Zistite, či sa ryby kŕmia
  • Kompatibilné s HDS LIVE, HDS Carbon a Elite FS

Sonar ActiveTarget™ so snímaním v reálnom čase: Hra začína

Sonda ActiveTarget™ v reálnom čase zobrazí pohyb rýb okolo prekážok vo vysokom rozlíšení. Keď uvidíte, kde sa ryby nachádzajú v prekážkach a ako reagujú na návnadu, budete vedieť, či použitá technika funguje alebo či potrebujete urobiť nejaké zmeny. Tieto informácie je ťažšie získať pomocou tradičných technológií sonarového zobrazovania alebo inými technológiami.

Vyhľadajte ryby a analyzujte prezentáciu návnady pomocou pohľadov dopredu alebo dolu pod loď vo vysokom rozlíšení. Prípadne použite režim Scout™, aby ste získali extrémne široký pohľad zhora na rybie úkryty a aktivity pred loďou, ideálne na nájdenie zhlukov a veľkých skupín rýb.

ActiveTarget je kompatibilný s Lowrance HDS LIVE, HDS Carbon a Elite FS sonar/mapový ploter.

História sonarov LOWRANCE

História sa začala v roku 1957. Carl Lowrance a jeho synovia Alren a Darrell sa začali potápať, aby pozorovali ryby a ich zvyky. Prišli na to že 90% rýb sa zdržovalo len v 10-tich percentách vody vo vnútrozemských jazerách tak ako sa menili životné podmienky, ryby sa presúvali do priaznivejších oblastí. V roku 1959 Lowrance uviedol "The little green box - malú zelenú škatuľu", ktorá sa stala najobľúbenejším sonarom na svete. Lowrance ako prvý uviedol sonar určený pre športový rybolov, ktorý bol schopný samostatne lokalizovať ryby. Od toho času spoločnosť postupne vylepšuje sonary a tak sa stala špičkou medzi výrobcami sonarov. Ponúka výlučne to, čo rybár potrebuje: kvalitnú obrazovku, vysokú citlivosť a spoľahlivosť, jednoduché - intuitívne ovládanie, úplnú vodotesnosť, kompletné príslušenstvo, rýchly servis a cenovú dostupnosť.Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Lowrance ActiveTarget™ snímanie naživo sonda a modul

Prílohy k produktu Lowrance ActiveTarget™ snímanie naživo sonda a modul

Diskusia:

 

Navrch stránky