Kŕmna lyžica FAITH Bait Spoon s rúčkou

Novinka
Vaša cena s DPH:
20,41 €
Cena bez DPH:
17,01 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
625 965
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

Kŕmna lyžica FAITH Bait Spoon s rúčkou

Kŕmna lyžica FAITH Bait Spoon s rúčkou ideálny pomocník pri zakrmovaní s boilies, peletami alebo partiklom. Balenie obsahuje dve kŕmne lyžice.

Kŕmna lyžica FAITH Bait Spoon s rúčkou


Kŕmna lyžica je veľmi užitočný a univerzálny pomocník pri zakrmovaní, vyrobená z odolného plastu. Spodná časť má malé otvory na odtečenie prebytočnej vody. Vhodná pre zakrmovanie a udržiavanie aktívneho lovného miesta pomocou partiklu, boilies alebo peletami. Pomocou štandardného závitu je možné pripevnenie na väčšinu podberákových tyčí alebo priamo na špeciálne určené rúčky pre kŕmne lyžice a vďaka dĺžke je možné zakrmovanie na krátke alebo stredné vzdialenosti. Rozmer lyžíc je 26x7x6 a menšia 14x6x5. Rúčka je určená pre kŕmne lyžice a lopatky, vyrobená z odolného materiálu s pohodlnou mäkkou rúčkou. Šnúrku s klipom si môžete upevniť okolo ruky aby sa nestalo, že pri zakrmovaní sa vám vyšmykne z ruky. So štandardným závitom. Dĺžka rúčky 24cm.

Dôvody ku kúpe kŕmnej lyžice FAITH Bait Spoon
- Odolný a pevný plast
- Zakrmovnie na krátke alebo stredné vzdialenosti
- Pohodlná rúčka s pásikom
- Dve lyžice

FAITH Carp Tackle
FAITH Carp Tackle je značka určená všetkým milovníkom lovu kaprov. FAITH prináša veľmi kvalitné výrobky za rozumné ceny, takže budú dostupné pre všetkých. Pokiaľ sa rozhodujete pre lov kaprov a hľadáte vybavenie bez kompromisov za výbornú cenu, tak si vyberte FAITH.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Kŕmna lyžica FAITH Bait Spoon s rúčkou

Diskusia:

 

Navrch stránky