Krmivo Browning Champion’s Feeder Mix Black Roach 1kg

  • Krmivo Browning Champion’s Feeder Mix Black Roach 1kg
Vaša cena s DPH:
5,99 €
Cena bez DPH:
4,99 €
Výrobca:
ZEBCO
Obj. čislo:
44 3970024
Dostupnosť:
nedostupné

Krmivo Browning Champion’s Feeder Mix Black Roach 1kg

Krmivo Browning Champion’s Feeder Mix Black Roach je svojím zložením veľmi jemné a preto sa najlepšie hodí na stojaté vody. Lepivosť krmiva je nízka v čiernej farbe a s arómou sladko-korenistou.

Krmivo Browning Champion’s Feeder Mix Black Roach 1kg

Čierne feedrové krmivo bolo vyvinuté podľa predlohy známeho závodného rybára Jense Koschnika v tesnej spolupráci s našimi týmovými rybármi. V tejto ľahkej variante sa najlepšie hodí pre použitie na stojatých vodách. Veľmi ľahko sa uvoľňuje z krmítka a láka k sebe ryby prostredníctvom prírodných a prirodzených aromatických látok. Black roach (čierna plotica) vďaka svojemu zloženiu sa vo vode rýhlo rozpadá a behom minimálnej doby uvoľňuje z krmítka. Na obale produktu sa nachádza QR kód a po jeho naskenovaní si môžete pozrieť produktové video.

Hlavné dôvody ku kúpe Krmivo Browning Champion’s Feeder Mix Black Roach 1kg:

  • Čierna farba krmiva
  • Veľmi jemné zloženie
  • Vo vode sa rýchlo rozpadá
  • Sladko-korenistá aróma

Browning

Perfektné rybárske vybavenie a príslušenstvo pre skúsených rybárov súčastnosti a budúcnosti. Verte skúsenostiam svetovej značky ktorá sa venuje a je zameraná hlavne lovu na feeder a method feeder. V sortimente Browning nájdete prúty, navijaky a bižutériu najvyššej kvality. Ako dôkaz je množstvo vyhratých šampionátov.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Krmivo Browning Champion’s Feeder Mix Black Roach 1kg

Diskusia:

 

Navrch stránky