Krmivo Browning Champion’s Feeder Mix Big Bream 1kg

  • Krmivo Browning Champion’s Feeder Mix Big Bream 1kg
Vaša cena s DPH:
5,99 €
Cena bez DPH:
4,99 €
Výrobca:
ZEBCO
Obj. čislo:
44 3970026
Dostupnosť:
nedostupné

Krmivo Browning Champion’s Feeder Mix Big Bream 1kg

Krmivo Browning Champion’s Feeder Mix Big Bream má stredne hrubé zloženie a preto sa najlepšie hodí na tečúce vody a hlboké jazerá. Lepivosť krmiva je stredná v žltej hnedej farbe a so sladkou arómou.

Krmivo Browning Champion’s Feeder Mix Big Bream 1kg

Feedrové krmivo pre tečúce vody vyvinuté podľa predlohy známeho závodného rybára Jensa Koschnika. Najlepšie sa hodí na tečúce vody a hlboké jazerá. Láka svojou prirodzenou arómou v zložení s najkvalitnejšími múčkami vytvára na dne kŕmny koberec, ktorý udrží ryby dlho na lovnom mieste. Dobrá lepivosť umožňuje pridávanie väčšieho množstva živých návnad, čo je veľmi dôležité ak sú na lovnom mieste prítomné veľké ryby. Ďalšie informácie nájdete na obale výrobku pomocou naskenovania QR kódu.

Dôvody ku kúpe Krmivo Browning Champion’s Feeder Mix Big Bream 1kg:

  • Žltá farba krmiva
  • Stredne hrubé zloženie
  • Dobrá lepivosť
  • Sladká aróma

Browning

Perfektné rybárske vybavenie a príslušenstvo pre skúsených rybárov súčastnosti a budúcnosti. Verte skúsenostiam svetovej značky ktorá sa venuje a je zameraná hlavne lovu na feeder a method feeder. V sortimente Browning nájdete prúty, navijaky a bižutériu najvyššej kvality. Ako dôkaz je množstvo vyhratých šampionátov.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Krmivo Browning Champion’s Feeder Mix Big Bream 1kg

Diskusia:

 

Navrch stránky