Kaprárska podložka 120x60cm s metrom a uvoľňovačom

Akcia
Vaša cena s DPH:
17,90 €
Cena bez DPH:
14,92 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
1 A0813
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

Kaprárska podložka 120x60cm s metrom a uvoľňovačom

Špeciálny rybársky set v ktorom nájdete predmety povinnej rybárskej výbavy akými sú mäkká podložka s bočnicou, meter a uvoľňovač háčikov.

Kaprárska podložka 120x60cm s metrom a uvoľňovačom


Pokiaľ hľadáte jednoduchú, ľahkú a precizne spracovanú rybársku podložku máme pre vás riešenie. Sports podložka je rozmerovo nenáročná, vhodná na rýchle a flexibilné rybačky, kde ste obmedzovaný váhou a veľkosťou batožiny. Transportný rozmer 120x60cm. Podložka je vhodná pre všetky druhy rýb ako napríklad kapor,amur, zubáč, šťuka alebo pstruh. Dokonalú ochranu poskytne vypolstrovaná a zároveň plávajúca spodná časť, ktorá je doplnená o zvýšený okraj vytvárajúca tzv. rybí bazén. Povrch je vyrobený zo 100% šetrného materiálu (fish friendly) a kladie veľký dôraz na ochranu úlovku, samozrejmosťou je vodeodolný a rýchloschnúci materiál. Hneď po uložení úlovku na podložku viete zistiť presný rozmer vďaka vytlačenému metru na podložke, čo šetrí čas a priestor vo vašej výbave. Na bočniciach sa nachádzajú odtokové sieťky cez ktoré vyteká prebytočná voda.

Dôvody ku kúpe kaprárskej podložky s metrom a uvoľňovačom
- 100% šetrnéhý materiál (fish friendly)
- Podložka s bočnicami
- Vodeodolná a rýchloschnúca
- Vhodné pre všetky druhy rýb
- Povinná výbava meter a uvoľňovač háčikov

SPORTS s.r.o.
Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Kaprárska podložka 120x60cm s metrom a uvoľňovačom

Prílohy k produktu Kaprárska podložka 120x60cm s metrom a uvoľňovačom

Diskusia:

 

Navrch stránky