Čižmy Lemigo

Feeder system Power gum 6kg/1ks

  • Feeder system Power gum 6kg/1ks
  • Feeder system s tyčkou proti zamotaniu
Predaj skončil
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
1 011
Dostupnosť:
predaj skončil

Feeder system Power gum 6kg/1ks

Feeder systém s tyčkou proti motaniu, karabinou na zavesenie krmítka, amortizérovou gumou s obratlíkmi na obidvoch koncoch na upevnenie hlavného vlasca a nádväzca. Používa sa pri love ne feeder, bráni zamotaniu vlasca a pretrhnutiu tenkých nádväzcov.

Feeder system Power gum 6kg/1ks

Systém ktorý sa používa hlavne na tečúcich riekach alebo kanáloch pri love mreny alebo kapra. Takto zostrojený systém tlmí razantné zábery a výpady ryby, kedy dochádza k pretrhnutiu jemného nadväzca. Montáž je veľmi jednoduchá, vrchný obratlík nad plastovou hokejkou sa naviaže na kmeňový vlasec a na spodný obratlík naviazaný na amortizačnej gume sa upevní nadväzec s háčikom. Jednoduchý systém, ktorý zaručí zdolávanie aj väčších protivníkov v prúde. Nosnosť 6kg.

Dôvody ku kúpe feeder system Power gum 6kg/1ks:

  • Lov na feeder
  • Tlmí razantné zábery
  • Ideálne pre jemné nadväzce
  • Nosnosť 6kg

SPORTS s.r.o.

Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Feeder system Power gum 6kg/1ks

Prílohy k produktu Feeder system Power gum 6kg/1ks

Diskusia:

 

Navrch stránky