Chytacie pelety Tandem Baits čierny halibut 16mm/5kg

Vaša cena s DPH:
33,85 €
Cena bez DPH:
28,21 €
Výrobca:
Tandem Baits
Obj. čislo:
199 17721
Dostupnosť:
nedostupné

Chytacie pelety Tandem Baits čierny halibut 16mm/5kg

Chytacie predvŕtané pelety vo veľkom 5kg balení. Atraktívna aróma a špičkové zloženie sú doslova magnetom pre veľkých kaprov. Priemer 16mm.

Chytacie pelety Tandem Baits čierny halibut 16mm/5kg

Super atraktívne pelety pre lov veľkých kaprov, obsahujú veľké množstvo vitamínov, aminokyselín a kvalitnej rybacej múčky. Kapry tieto pelety milujú, čo je spôsobené  obsahom kvalitnej rybacej múčky s vysokým obsahom rozpustných bielkovín, rybieho tuku a mušlí. Pelety majú veľmi intenzívnu rybiu vôňu a chuť. Chytacie pelety Tandem Baits čierny halibut sú dostatočne tvrdé a stabilné, vďaka čomu vydržia vo vode aktívne pôsobiť dlhé hodiny. Čas rozpúšťania závisí od priemeru a teploty vody, približne teda 8 až 12 hodín. Všetky pelety sú predvŕtané vďaka čomu je ich možné pohodlne a rýchlo nastražiť.

Dôvody ku kúpe chytacie pelety Tandem Baits čierny halibut 16mm/5kg:

  • Veľké 5kg balenie
  • Priemer: 16mm
  • Predvŕtané
  • Kvalitné zloženie
  • Intenzívna rybia aróma a chuť
  • Vo vode stabilné a vydržia dlhé hodiny

TANDEM BAITS

Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede. 

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Chytacie pelety Tandem Baits čierny halibut 16mm/5kg

Prílohy k produktu Chytacie pelety Tandem Baits čierny halibut 16mm/5kg

Diskusia:

 

Navrch stránky