Camo stolička s táckou a putkom na nosenie

Novinka
Vaša cena s DPH:
39,90 €
Cena bez DPH:
33,25 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
625 1085
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

Camo stolička s táckou a putkom na nosenie

Veľká stolička na sedenie s odkladacím stolíkom, materiál Poliester 600D. Priestranným príručným stolíkom s rozmermi 27x39,5 cm. Pohodlný transport zabezpečuje putko na nosenie.


Camo stolička s táckou a putkom na nosenie

Stolička je navrhnutá pre pohodlnie a funkčnosť, preto je ideálnym spoločníkom pre dobrodružstvá v prírode. Vďaka príručnému stolíku s rozmerom 27x39,5cm vám poskytne dostatok priestoru na občerstvenie, nápoje, rybárske náčinie, nástrahy alebo iné potreby. Výborná pomôcka pre každého rybára ktorý má vo svojom arzenále viacero nástrah a príslušenstva.

Maskovací dizajn je pekne spracovaný a pomáha splynúť s okolitým prostredím. Aj napriek svojej pôsobivej veľkosti sa jednoducho zloží do kompaktného rozmeru, čo uľahčuje prepravu a skladovanie. Rám je robustný a pevný vďaka jeho hrúbke až 22mm a v spojení s polyesterovou tkaninou 600D PE, zaručí stabilitu a spoľahlivosť v rôznych podmienkach. S výškou sedadla 48 cm ponúka stolička zvýšenú polohu sedenia, čo uľahčuje vstávanie. Toto kreslo ponúka všestranné využitie pri kempovaní, grilovaní, rybolove alebo relaxe v prírode.

Dôvody ku kúpe Camo stolička s táckou a putkom na nosenie:

  • Bočná tácka s rozmerom 27x39,5cm
  • Pútko na nosenie
  • Pohodlné sedenie
  • Výška sedáku 48cm
  • Pevný rám
  • Maskovací dizajn
     

SPORTS –slovenský výrobca s dlhoročnou tradíciou:

Slovenský výrobca, dovozca a distribútor renomovaných svetových aj vlastných značiek od roku 1999.  V súčasnosti rybári očakávajú od svojej výbavy oveľa viac ako kedykoľvek predtým.
Rozdiely medzi výrobkami na trhu sú často takmer nerozlíšiteľné na pohľad, ale pre špecializované rybolovné techniky je veľkou výhodou naša spolupráca s výrobcami zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska, Nemecka.
Ich znalosť miestnych pomerov, miestnych vôd, zákonov a tiež zvyklostí Vás rybárov je presne to, prečo sú výrobky SPORTS iné ako ostatné a „sedia“ na naše vody. Či už praktizujete lov kapra, lov sumca, lov na feeder, alebo prívlač, prípadne iné rybolovné techniky.
SPORTS je značka, ktorá Vám pomôže bližšie sa dostať k Vaším vysnívaným rybám. SPORTS je Slovenská kvalita s tradíciou od roku 1999.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Camo stolička s táckou a putkom na nosenie

Prílohy k produktu Camo stolička s táckou a putkom na nosenie

Diskusia:

 

Navrch stránky