Camo stolička s popruhom na nosenie

  • Camo stolička s popruhom na nosenie
Novinka
Vaša cena s DPH:
13 €
Cena bez DPH:
10,83 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
625 1084
Dostupnosť:
sklad 1 ks
-+

Camo stolička s popruhom na nosenie

Jednoduchá a praktická rybárska stolička, ktorá sa zmestí do každej rybárskej výstroje. Rozložiteľná jediným pohybom. Rozmery sú: 32x32x41 cm. Výška sedadla 41 cm.


Camo stolička s popruhom na nosenie

Praktická a univerzálna stolička je osadená pohodlným popruhom pre jednoduché prenášanie. Kreslo si môžete bez problémov vziať na svoje obľúbené miesta. Jednoduché a rýchle rozloženie alebo zloženie. Pod podsedákom sa nachádza kapsa do ktorej je možné odkladať menšie predmety, ktoré potrebujete mať po ruke. Maskovacia farba je nielen štýlová ale tiež vám pomôže dokonale splynúť s okolím počas outdoorových aktivít akými sú rybolov alebo kempovanie. Stolička je mimoriadne kompaktná a zaberá len minimálny priestor v batožine. Odolný rám je navrhnutý tak aby vydržal a v spojení s vysokokvalitnou polyesterovou tkaninou 600D dodáva vinikajúcu stabilitu. Výška sedadla je 41cm čo je pohodlná úroveň pre oddych a relax. Či už kempujete, chytáte ryby, piknikujete alebo idete na festival, naša skladacia stolička je perfektnou voľbou.

Dôvody ku kúpe Camo stolička s popruhom na nosenie:

  • Praktický rozmer
  • Rýchle rozloženie / zloženie
  • Popruh na prenášanie
  • Kapsa pod sedákom
  • Odolná konštrukcia

SPORTS –slovenský výrobca s dlhoročnou tradíciou:

Slovenský výrobca, dovozca a distribútor renomovaných svetových aj vlastných značiek od roku 1999.  V súčasnosti rybári očakávajú od svojej výbavy oveľa viac ako kedykoľvek predtým.
Rozdiely medzi výrobkami na trhu sú často takmer nerozlíšiteľné na pohľad, ale pre špecializované rybolovné techniky je veľkou výhodou naša spolupráca s výrobcami zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska, Nemecka.
Ich znalosť miestnych pomerov, miestnych vôd, zákonov a tiež zvyklostí Vás rybárov je presne to, prečo sú výrobky SPORTS iné ako ostatné a „sedia“ na naše vody. Či už praktizujete lov kapra, lov sumca, lov na feeder, alebo prívlač, prípadne iné rybolovné techniky.
SPORTS je značka, ktorá Vám pomôže bližšie sa dostať k Vaším vysnívaným rybám. SPORTS je Slovenská kvalita s tradíciou od roku 1999.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Camo stolička s popruhom na nosenie

Diskusia:

 

Navrch stránky