Camo stolička s opierkou 41 x 33 x 75 cm

  • Camo stolička s opierkou 41 x 33 x 75 cm
Novinka
Vaša cena s DPH:
17,90 €
Cena bez DPH:
14,92 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
625 1083
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

Camo stolička s opierkou 41 x 33 x 75 cm

Rybárska stolička s operadlom. Veľmi skladná a ľahká. Jednoduchú manipuláciu ocení každý rybár na svojich rybárskych výjazdoch. Rozmery sú: 41 x 33 x 75 cm. Robustný 19 mm rám.


Camo stolička s opierkou 41 x 33 x 75 cm

Stolička je navrhnutá tak aby bolo zaručené dokonalé poholie pri sedení. Ergonomicky tvarované sedadlo a operadlo poskytujú vynikajúcu oporu, o vám umožní pohodlne sedieť dlhé hodiny, či už počas rybolovu alebo kempingu. Pod sedákom sa nachádza úložný priestor pre odkladanie rôzneho príslušenstva. Robustný 19mm silný rám je vyrobený z odolného materiálu, ktorý vydrží veľké zaťaženie.

To zaručuje stabilitu a robí stoličku vhodnú pre rôzne typy postavy. Skladacia stolička sa dá bez námahy zložiť do kompaktnej veľkosti, ktorá sa jednoducho zmestí do tašky. Maskovací dizajn je nielen štýlový ale taktiež vám pomôže splynúť s okolím počas outdoorových aktivít. Použité boli vysoko kvalitné materiály ako napríklad polyesterová látka 600D, ktorá je odolná voči opotrebovaniu.

Skladaciu stoličku je možné využiť pri širokej škále aktivít napríklad kempovanie, poľovníctvo, rybolov, turistika, piknik, festivaly, plážové výlety alebo športové podujatia. Je to šikovný spoločník pre všetky vaše outdoorové dobrodružstvá. Rozmery sú: 41 x 33 x 75 cm.

Dôvody ku kúpe Camo stolička s opierkou 41 x 33 x 75 cm:

  • Pohodlná
  • Kompaktná
  • Odolná
  • Pevný rám
  • Odkladací priestor
  • Skladacia

SPORTS –slovenský výrobca s dlhoročnou tradíciou:

Slovenský výrobca, dovozca a distribútor renomovaných svetových aj vlastných značiek od roku 1999.  V súčasnosti rybári očakávajú od svojej výbavy oveľa viac ako kedykoľvek predtým.
Rozdiely medzi výrobkami na trhu sú často takmer nerozlíšiteľné na pohľad, ale pre špecializované rybolovné techniky je veľkou výhodou naša spolupráca s výrobcami zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska, Nemecka.
Ich znalosť miestnych pomerov, miestnych vôd, zákonov a tiež zvyklostí Vás rybárov je presne to, prečo sú výrobky SPORTS iné ako ostatné a „sedia“ na naše vody. Či už praktizujete lov kapra, lov sumca, lov na feeder, alebo prívlač, prípadne iné rybolovné techniky.
SPORTS je značka, ktorá Vám pomôže bližšie sa dostať k Vaším vysnívaným rybám. SPORTS je Slovenská kvalita s tradíciou od roku 1999.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Camo stolička s opierkou 41 x 33 x 75 cm

Diskusia:

 

Navrch stránky