powerdolphin

Bivak Phantom Ultra Bivvy 310x280x150cm

Vaša cena s DPH:
372,96 €
Cena bez DPH:
310,80 €
Výrobca:
Tandem Baits
Obj. čislo:
199 00656
Dostupnosť:
sklad 1 ks
-+

Bivak Phantom Ultra Bivvy 310x280x150cm

Priestorný bivak, ktorý poskytuje množtvo priestoru pre jednu alebo dve osoby. Predný panel je rýchlo odnímateľný pomocou zipsov. Vodný stĺpec 5000mm.


Bivak Phantom Ultra Bivvy 310x280x150cm


Moderný, kompaktný bivak ktorý poskytuje dostatočný priestor pre jedno lehátko spolu s kreslom alebo v prípade núdze dve lehátka. Vďaka svojej prepravnej veľkosti je ideálnou voľbou pre mobilných rybárov. Moderný, odnímateľný predný panel s oknami Hi View a veľkým oknom v zadnej časti umožňuje akúkoľvek konfiguráciu. Silná konštrukcia poskytuje výnimočnú stabilitu a životnosť. Okná sú osadené moskytierou, ktorá zabraňuje vniknutiu dotieravému hmyzu. Predné okno je možné osadiť priehľadnou PVC ochranou voči dažďu. Balenie obsahuje sadu pevných kolíkov.

Hlavné dôvody ku kúpe Bivak Phantom Ultra Bivvy
- Priestor pre dve lehátka
- Jednoduchá a rýchla montáž
- Odnímateľný predný panel
- Pevná podlaha z rebrovanej PVC tkaniny pripínajúca na suchý zips
- Podlepené švy
- Kvalitné zipsy
- Materiál Duranylon 210DX2 s vodným stĺpcom 5000mm
- Pevný hliníkový rám

TANDEM BAITS
Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Bivak Phantom Ultra Bivvy 310x280x150cm

Prílohy k produktu Bivak Phantom Ultra Bivvy 310x280x150cm

Diskusia:

 

Navrch stránky