Súťaž o mikinu Sportex
 

SÚŤAŽ o 3 mikiny Sportex

Máte Sportex prút? Tak sem s ním. Hľadáme nielen najstarší Sportex prút, ale troch z vás, ktorí sa podelia o svoje skúsenosti so Sportex-om odmeníme mikinou Sportex!Hľadáme najstarší prút Sportex


Chodil potichu k vode, vždy s iskrou v oku, stále starší a starší, vždy milý a pokojný. Čas sa postupne odrážal na jeho tvári a bolo vidno, že si už veľa pamätá. Jeho rybárska výbava už tiež zažívala jeseň, občas niečo odpadlo, niečo už zmenilo farbu a vybledlo, či naopak stmavlo. Iba dve veci zostávali stále rovnaké.

Neuveriteľná iskra radosti v oku pri zdolávaní aj tej najmenšej rybičky. A ešte jedna, tie jeho prúty... Na jeho prúty akoby neplatili fyzikálne zákony, na jeho udiciach akoby zastal čas. Odrástli na nich jeho synovia a teraz už okolo nich behajú jeho vnuci. Iba tie prúty – stále rovnaké, stále rovnaké... Prúty SPORTEX!

 


SÚŤAŽ o 3 mikiny Sportex

Máte aj vy Sportex prút? Pošlite nám vašu fotografiu s vašou udicou Sportex a napíšte nám, koľko rokov ju máte a svoje hodnotenie.  Troch z vás, ktorí nám zašlú svoje fotografie so Sportex  prútmi, odmeníme exkluzívnou mikinou Sportex. Fotografie a skúsenosti môžete posielať do 31. januára 2019.


Výhercovia súťaže: mikiny Sportex posielame Roman Žďársky, Branislav Kršek, Matej Šubada.palo mikina

SPORTEX je nemecká značka, ktorá nepozná limity

Ak hľadáte najvyššiu kvalitu na trhu medzi prútmi, tak už nehľadajte. Udice Sportex sú najodolnejšie, najpevnejšie prúty na svete. Materiály použité na výrobu prútov SPORTEX nájdete iba v leteckom priemysle a v F1.

SPORTEX používa len vysokomodulované uhlíkové vlákna, ktoré sa získajú kombináciou kevlaru, bóru alebo zylonu. Využívajú tak výhody jednotlivých vláknitých materiálov, ako je napríklad,

 • pevnosť v ohybe, 
 • pevnosť v ťahu, 
 • ľahkosť, 
 • odolnosť proti nárazu, 
 • rýchlosť a 
 • odolnosť proti rozbitiu v optimálnej kombinácii. 

   
  sportex udice test ohybnosti udic

   

A výsledok? 

Prúty Sportex sú prispôsobené individuálne a každý je určený špecificky pre konkrétny druh rybárčenia alebo rybársku techniku s rýchlou akciou, typickou len pre SPORTEX. Žiadny iný prút neponúka takúto kombináciu sily, presnosti, výkonu, kapacity, odolnosti a životnosti. 

Ak by ste až do konca svojho života mali mať iba jeden prút, tak by to určite mal byť Sportex. Kdekoľvek s ním budete loviť, bez ohľadu na veľkosť rýb, nikdy vás nebude obmedzovať. Odporúčame pre morský aj sladkovodný lov veľkých rýb so zárukou skutočného záseku. Tieto vlastnosti ich bezkonkurenčne zaraďujú na prvé miesto medzi rybárskymi prútmi. Sú určené pre skutočne trofejný lov – kdekoľvek na svete. Sportex sú prúty na celý život. Sportex je dedičstvo. Pre vás, vášho syna, vnuka...

 

najstarší prút Sportex

Ján Zselenák si zakúpil prút Sportex 12 ft. 3,25 lb už pred 20 rokmi. Zisti viacKaždý, kto chce byť svetovým lídrom, si nemôže dovoliť kompromis, ale len TOP kvalitu pre maximálny úžitok. Technické znalosti výrobcu SPORTEX v oblasti prútov narastali v priebehu desaťročí. V päťdesiatych rokoch minulého storočia sa preslávili medovou farbou a laminátovým blankami, vďaka ktorým dosiahli niekoľko rekordov vo vzdialenosti a presnosti.

SPORTEX stojí za svojimi udicami a garantuje 10-ročnú záruku. Každý SPORTEX prút je dokonalým remeselníckým dielom.

 


Prúty Sportex testovali aj v Rybárskej Televízii - pozrite si test.

test ohybnosti udic sportex rybarska televizia

 

 

Navrch stránky