sportex tour česko-slovensko 2019


SPORTEX tour Česko-Slovensko 2019

Rok 2019 bude výnimočný - 70 rokov SPORTEX-u si zaslúži veľkolepú oslavu. Už čoskoro sa dozviete viac - prezradíme len, že aj v roku 2019 navštívime s prútmi Sportex viacero miest v Slovenskej aj Českej republike. 

Kalendár akcií v rámci Sportex Tour Česko-Slovensko 2019 »»»

 

Aktuálne informácie
Sportex Tour RKMB Lastia víkend Bohušice

Sportex Tour RKMB Lastia víkend Bohušice

Ďalšia akcia zo série podujatí SPORTEX TOUR Česko-Slovensko 2019 je za nami. Tentoraz sme s prútmi Sportex vycestovali do Bohušíc pri Jaroměřiciach nad Rokytnou. V sobotu 1. júna sa na tunajšom rybníku uskutočnil RKMB Lastia víkend Bohušice. 
Lastia Cup Dešná u Jemnice

Lastia Cup Dešná u Jemnice

Zdravím Sportex. Před předváděcí akcí Sportex -  ve čtvrtek 16.5. na Dešné - nám od rána pršelo, ale po obědě se udělalo hezky, a tak jsme od 16 hodin byli připraveni s nachystanými pruty na závod v hodu do dálky. 

Pod Pálavou sa niečo chystá so Sportexom!

Pod Pálavou sa niečo chystá so Sportexom!

Nielen priaznivci prútov značky Sportex budú nadšení, ale rovnako aj rybári, ktorým ďaleké hody nerobia žiaden problém. V nedeľu 28. apríla sa aj vy môžete v Strachotíne zúčastniť 1. ročníka majstrovstiev v hodoch do diaľky Sportex Casting Pálava 2019 alebo súťaže Sportex Vabank, kde najdlhší hod berie všetko! Bohatý sprievodný program, občerstvenie, detské súťaže.
Kalendár akcií Sportex Tour Česko-Slovensko 2019

Kalendár akcií Sportex Tour Česko-Slovensko 2019

V jubilejnom roku 2019, keď výrobca udíc Sportex oslavuje 70. výročie, sa môžete zúčastniť prezentačno-nahadzovacích akcií na Slovensku a v Českej republike v rámci Sportex Tour Česko-Slovensko 2019. 
Navrch stránky