Ušetri až 100€

Van Staal

Najlepší z najlepšieho! Loviť ryby kdekoľvek, aj pod vodou, bez poškodenia!


Navijáky Van Staal
 

Navijáky do extrému "Van Staal" sú pre chlapov - skutočných rybárov:

  • Chlapi, ktorí na jeseň, v čase, keď iní odkladajú svoje rybárske náčinie a radšej sledujú futbal v pohodlí domova,obliekajú svoje nepremokavé oblečenie a kráčajú do najtmavších a najbúrkovejších nocí.
  • Chlapi, ktorí sa brodia, plávajú na skaliská na pobreží, chytajú z člna, odolávajú extrémnym poveternostným vplyvom a lákajú trofejné dravé ryby.
  • Chapi, ktorí vedia, že to nie je o tom, že "ak" sa pošmyknú na klzkých skalách, ale vedia, že je to o tom, že ich náčinie "bude" vystavené namočeniu a nárazom na skaly, po ktorých kráčajú. Chlapi, ktorí majú prezývky, ktoré sú ihneď rešpektované, keď o nich počujete v rybárskych obchodoch, alebo ich vidíte, ako sa objavujú na najpopulárnejších internetových surfcastových fórach. Jedným z nich je Mike “Iron Mike” Everin z Rhode Island.
     
S menom Iron Mike musíte byť tvrdý a tento rybár skutočne tvrdý je. On hovorí, že prezývka vznikla z čias jeho wrestlingovej kariéry, ale rovnako sa hodí aj do jeho rybárskej reputácie. Everin žije pre nočný lov na veľkých striperov, ktoré jednoducho nazýva “ostriež.” Tento rybár chytil poltucet obrovských rýb s hmotnosťou od 25 do 30kg.


 


Navijaky Van Staal - navijaky bez obmedzení

No Limitations™ - Bez Obmedzení popisuje všetko o Van Staal. Žiadne obmedzenia kdekoľvek idete, ako veľkú rybu zaseknete, alebo aký tlak naň vyviniete!

Celá rada Van Staal navijákov, prútov, klieští a príslušenstva sú špeciálne navrhnuté do extrému, takže viete sa na ne spoľahnúť za každej situácie, kdekoľvek, bez obmedzení. Sú zhotovené z najkvalitnejšieho hliníka, nehrdzavejúcej ocele a titánových materiálov. Van Staal navijáky ponúkajú kombináciu presnosti, sily, pevnosti, kapacity, hladkého chodu a odolnosti, ktorú nenájdete u žiadnej konkurencie. Naviják Van Staal, ktorý používate dnes, môže byť ten istý, ktorý budú používať vaši pravnuci.


Výhody Van Staal

Aj keď nie je vašim zvykom ponárať naviják počas rybačky do vody, časté vystavenie navijáku vode stačí na zničenie väčšiny navijákov a ich brzdových systémov a prevodoviek. Z toho dôvodu dizajnéri Van Staal navrhli tesnenia odolné vode pod cievkou, na tele navijáku a na kľučke navijákov VS, VSB a C-Vex. To dáva rybárom loviacim na Van Staal výhodu, ktorú neposkytuje žiadny iný výrobca. Loviť ryby kdekoľvek, aj pod vodou, bez obáv z poškodenia vášho vybavenia.

Ako väčšina skutočných rybárov aj Everin veľmi starostlivo vyberá svoje náčinie a nástrahy. Bol veľkým fanúšikom prívlačových navijákov Van Staal od čias, keď boli uvedené na trh. “Podľahol som jednej reklame ‘už čoskoro’ v surfcastovej publikácii zažiatkom 90-tych rokov," povedal Iron Mike. “Vzhľadom na to, že viem akému náporu sú prívlačové navijáky vystavené, vždy som hľadal ‘najlepší z najlepšieho”.

 


Van Staal No Limitation! Vodotesné navijaky Van Staal

Van Staal VSB Titanium Bail Spin - sú najodolnejšie, najpevnejšie, vodotesné navijaky na svete. Materiály použité na ich výrobu nájdete iba v leteckom priemysle a v F1. Žiadny iný navijak neponúka takúto kombináciu sily, presnosti, výkonu, hladkosti chodu, kapacity, odolnosti a životnosti.
 

Ak by ste až do konca svojho života mali mať iba jeden navijak, tak by to určite mal byť Van Staal!

Kdekoľvek s ním budete loviť, bez ohľadu na veľkosť rýb, nikdy vás nebude obmedzovať. Dodáva sa v štyroch veľkostiach, pričom modely VSB200 a VSB250 ponúkajú obrovskú kapacitu cievky a silu výkonného stroja. Odporúčame pre morský a sladkovodný jigging, trolling alebo prívlač na veľké ryby. Van Staal VSB Titanium Bail Spin sú absolútne vodotesné voči slanej a sladkej vode, majú extra pevný titánový preklápač, stredovú os z materiálu titanium-nitrid a veľkú anti-reverznú spojku pre záruku skutočného záseku. Tieto vlastnosti ich bezkonkurenčne zaraďujú na 1. miesto medzi rybárskymi navijakmi. Sú určené pre skutočne trofejný lov – kdekoľvek na svete!


Van Staal sú navijaky na celý život. Van Staal je dedičstvo. Pre vás, vášho syna, vnuka...
 

Van Staal sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

    Navrch stránky