SPORTEX člny

Najvyššiu triedu medzi člnmi garantuje SPORTEX

Nafukovacie člny Delta, Nautilus, Shelf (špeciálne odľahčené nafukovacie člny)
Špeciálne odľahčené nafukovacie člny SPORTEX s pevnými lavičkami a pevnou podlahou - nafukovacie člny z vysokokvalitných zosilnených materiálov pre najnáročnejšie podmienky vyznačujúce sa stabilitou, jednoduchosťou a dlhou životnosťou. Tieto nafukovacie člny sú vhodné na rybolov, vodnú turistiku, rekreáciu a k pracovnému využitiu.

Všetky nafukovacie člny SPORTEX sú vyrobené z viacvrstvového materiálu pozostávajúceho z tkanej syntetickej osnovy (polyester) s obojstranným polyvinylchloridným pokrytím s vysokou odolnosťou vočioteru a mechanickému poškodeniu.Použité materiály zabezpečujú vysokú elasticitu, čo je veľmi podstatné  pri  skladaní  a  rozkladaní  člnu,  zvlášť  pri nízkych teplotách. Člny sú vhodné aj pre použitie v slanej vode. Dostupné sú dve farebné prevedenia: zelená, alebo šedá
Člny sú štandardne  dodávané: s veslami, pumpou, opravárenskou súpravou, užívateľským manuálom, prepravnou taškou, pevnými lavičkami, pevnou podlahou s protišmykovou úpravou. Doplnková výbava: držiaky obrazovky a sond pre sonary Lowrance, plávacie vesty, kotvy a iné Člny

SPORTEX Fasten najvyššia trieda medzi člnmi s 5 ročnou zárukou!

Nafukovacie člny, ktoré majú na sebe 6 základní (+ 2 doplnkové) na flexibilné uchytenie. Tieto nafukovacie člny sú určené pre všetkých, ktorí chcú mať všetko potrebné na člne, rýchlo, jednoducho a bezpečne uchytenés možnosťou polohovania. Držiaky FASTEN majú UV odolnosť, odolnosť voči mrazom, slanej vode a nárazom. FASTEN držiaky majú 100% garanciu kvality s 5 ročnou zárukou. 

Rybári, turisti, rekreanti si vyberajú SPORTEX člny kvôli:

- najvyššia kvalita medzi člnmi - 3 ročná záruka
- viackomorové prevedenie
- pretlakové ventily
- tradícia
- prekladané spoje
- 5 vrstvový materiál

.... či ste rybár, vodný turista a nie je Vám ľahostajná Vaša bezpečnosť, člny SPORTEX sú pre Vás jediná značka. Žiadne iné člny sa im nevyrovnajú (v danej kategórii). Spoľahlivosť, kvalita, použitý materiál s 3 ročnou garanciou ich radia medzi najpopulárnejšie člny na Slovensku.

SPORTEX člny sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Navrch stránky