powerdolphin
  • Úvod
  • >>
  • Údiarne
  • >>
  • Udiareň kompaktná nerezová s dvomi horákmi

Udiareň kompaktná nerezová s dvomi horákmi

Výrobca:
SPORTS

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
625 357 - 1ks Vypredané
46,03€

Udiareň kompaktná nerezová s dvomi horákmi

Praktická nerezová udiareň na mäso a ryby. Obsahuje dve mriežky a hustú dosku. Dva horáky na lieh a ľahké čistenie. Rozmer 40 x 27cm


Udiareň kompaktná nerezová s dvomi horákmi


Kompaktná udiareň pre rybolov alebo kemping. Jednoduchá a rýchla príprava chutnej udenej ryby alebo mäsa. Nerezová konštrukcia je ľahko čistiteľná.

Dôvody ku kúpe nerezovej udiarne s dvomi horákmi
- Kompaktná 40 x 27cm
- Nerezová
- Jednoduché čistenie
- Dva horáky

Návod na použitie:
Pred prvým použitím prehrejte - vypáľte udiareň na 100°C. Nájdite rovné a nehorľavé miesto, kde postavíte udiareň. Na dekel - vrchnák namontujte držiak na chytenie. Spodok je čierny - namontujte nožičky. Vložte horáky, do ktorých nalejte biely lieh, teplotu nadstavíte pootočením horákov. Na udiareň namontujte zvonku úchytky - ušká. Položte udiareň nad horáky, vložte piliny. Na piliny vložte tácku na odkvapkávanie. Vložte rybu/mäso na grilovaciu časť a posuňte na miesto, zatvorte. Jedlo by malo byť hotové cca 15÷30 min. Nenechávajte bez dozoru! Chráňte pred deťmi- možnosť popálenia sa! Na mech.poškodenie (ohnutie, poškrábanie, prepálenie,...) sa nevzťahuje záruka. Balenie: 1ks udiareň + príslušenstvo.

SPORTS s.r.o.
Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Udiareň kompaktná nerezová s dvomi horákmi

Prílohy k produktu Udiareň kompaktná nerezová s dvomi horákmi

Diskusia:

 

Navrch stránky