Termo tričko Geoff Anderson Wizwool 150

 • Termo tričko Geoff Anderson Wizwool 150
Akcia
Výrobca:
Geoff Anderson

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
259 2682 - Veľkosť: L sklad 1 ks
70 €
49,96€
259 2681 - Veľkosť: M sklad 1 ks
70 €
49,96€
259 2680 - Veľkosť: S sklad 1 ks
70 €
49,96€
259 2683 - Veľkosť: XL sklad 5 ks
70 €
49,96€
259 2684 - Veľkosť: XXL na sklade > 5 ks
70 €
49,96€
259 2685 - Veľkosť: XXXL sklad 4 ks
70 €
49,96€

Termo tričko Geoff Anderson Wizwool 150

WizWool 150 je základná vrstva pre celoročné nosenie, ktorá je extrémne mäkká, pohodlná, priedušná. Termo tričko vyrobené z merino vlny znižuje zápach a je vysoko odolné so syntetickým povrchom.

Termo tričko Geoff Anderson Wizwool 150

Udržiavanie tepla a pohodlia je nevyhnutné. Preto predstavujeme "body Mapping" oblečenie, ktoré dokonale kopíruje tvar tela. Študovali sme, ako funguje telo, keď cvičíte alebo sa hýbete, a čo presne jednotlivé časti tela potrebujú. Na základe zistení sme vyvinuli WizWool s tromi látkami, ktoré spolupracujú a sú vyrobené na mieru pre outdoorové aktivity akými sú rybolov, turistika alebo poľovníctvo.
WizWool 150 slúži na zvýšenie komfortu pri odvádzaní vlhkosti z pokožky.
V kombinácii s našimi ostatnými Geoff Anderson medzivrstvami pomáha regulovať vašu telesnú teplotu bez ohľadu na typ počasia.

WizWool 150 je mäkký, priedušný odev z merino vlny, ktorý zmierňuje zápach, s vysoko odolným syntetickým zovňajškom.
Funkčná prvá-základná vrstva vyrobená z najkvalitnejších vlákien, ktorá poskytuje ľahší a jemnejší kontakt s pokožkou a umožňuje jedinečný prenos potu a tepla.
Konštrukcia s plochým švom znižuje objem a podráždenie pri vrstvení. WizWool 150 je prvá vrstva s priamim kontaktom pokožky pre ľahké odvádzanie vlhkosti počas outdoorových aktivít.

Dôvody ku kúpe Termo tričko Geoff Anderson Wizwool:

 • Bočné panely Polartec® power Grid®
 • Technológie športovej vlny Woolmark®
 • Dokonavá priľnavosť k telu
 • Rýchle schnutie
 • Eko-tex certifikované textílie a doplnky
 • Zvýšená odolnosť a životnosť
 • Mimoriadne priedušný
 • Recyklovaný a recyklovateľný
 • 4-cestný ultra pružný
 • Navrhnuté v Dánsku
 • Vyrobené v EÚ
 • Recyklované obaly vyrobené v Dánsku

 

WizWool 150 je vyhotovené z troch vlákien:

1. Tkanina Polartec Powergrid:
Geometrická konštrukcia generujúca cielené dotykové body s patentovaným dvojzložkovým dizajnom.
Povrch absorbuje potné pary a prenáša ich von na účinné odparovanie. Dizajn mriežky tiež vytvára otvorené vzduchové kanály, ktoré dramaticky zlepšujú priedušnosť.

2. Polartec® Power Wool ™:
Revolučná dvojzložková pletenina, ktorá kombinuje to najlepšie z prírodných aj syntetických vlákien, všetko bez miešania.
Priemyselný štandard miešania vlny a syntetických priadzí dohromady často bráni lepším vlastnostiam každého materiálu. Pokročilá pletená technológia Power Wool ™ umiestňuje každé vlákno tam, kde dokáže pracovať a využiť svoj najväčší potenciál. Tento hybridný dizajn je vyrobený z mäkkého základu z merino vlny znižujúceho zápach a vysoko odolného syntetického zovňajšku.

3. Talianska zmes Merino:
Poskytuje klasické pohodlie a teplo. Pohodlné, odolné proti zápachu, trvanlivé a udržujú teplo aj pri vlhkosti. Syntetická časť zvyšuje odolnosť a zabraňuje strácaniu objemu.
Pokročilá syntetika na vonkajšom povrchu materiálu Polartec® Power Wool ™ prenáša vlhkosť von a zvyšuje odolnosť a pevnosť.

Použitie:

Toto neuveriteľne luxusné spodné prádlo absorbuje vlhkosť, odvádza ju na vonkajší povrch na rýchle odparenie. 
WizWool je špičkové oblečenie a určite vás bude udržiavať v pohodlí aj napriek počasiu. Ideálna základná vrstva pre brodenie a rybárske bundy alebo ako jediná vrstva pre celoročné nosenie.

O značke Geoff Anderson

Chcete vždy najvyššiu kvalitu? Potom je voľba jasná. 100% nepremokavé oblečenie Geoff Anderson vyrába rodinná, veľmi energická dánska spoločnosť. Jej cieľ je jediný. Byť najlepší na trhu, za skvelú cenu. Prvé výrobky vyšli na trh už v roku 1998 a odvtedy sa stali lídrom vo svete produktov s trvale udržateľným rozvojom. Geoff Anderson je oblečenie ktoré nikdy nevíde z módy a garantuje Vám na 100% nepremokavosť, ochranu zdravia a prírody.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Termo tričko Geoff Anderson Wizwool 150

Diskusia:

 

Navrch stránky