Šiltovka Geoff Anderson SnapBack sieťová s logom čierna

  • Šiltovka Geoff Anderson SnapBack sieťová s logom čierna
Novinka
Vaša cena s DPH:
29 €
Cena bez DPH:
24,17 €
Výrobca:
Geoff Anderson
Obj. čislo:
259 2730
Dostupnosť:
sklad 1 ks
-+

Šiltovka Geoff Anderson SnapBack sieťová s logom čierna

Šiltovka Geoff Anderson SnapBack zaručí dokonalé pohodlie a priedušnosť pri nosení. Elegantný dizajn je vhodný pre každodenné nosenie.

Šiltovka Geoff Anderson SnapBack sieťová s logom čierna

Šiltovka Classics® Retro Trucker je cestovaním späť v čase. Nostalgický tvar Classic trucker je obohatený o dobre známe a kvalitné spracovanie vyladené počas 45 rokov. Sme hrdí, že môžeme na túto nesmrteľnú šiltovku umiestniť názov našej značky Geoff Anderson. Priemer šiltovky je nastaviteľný 55cm až po 62cm, vďaka čomu dobre pohodlná pre každého. Sieťovinu oceníte hlavne počas teplých letných dní, kedy dobre odvádza pot z pokožky a zaručí stály prísun vzduchu. Použité materiály: 65% Polyester, 35% Bavlna.

Dôvody ku kúpe šiltovka Geoff Anderson SnapBack sieťová s logom čierna:

  • Rokmi overená klasika
  • Pohodlná
  • Vzdušná - priedušná sieťovina
  • Nastaviteľný priemer zapínania
  • 3D Logo

O značke Geoff Anderson

Chcete vždy najvyššiu kvalitu? Potom je voľba jasná. 100% nepremokavé oblečenie Geoff Anderson vyrába rodinná, veľmi energická dánska spoločnosť. Jej cieľ je jediný. Byť najlepší na trhu, za skvelú cenu. Prvé výrobky vyšli na trh už v roku 1998 a odvtedy sa stali lídrom vo svete produktov s trvale udržateľným rozvojom. Geoff Anderson je oblečenie ktoré nikdy nevíde z módy a garantuje Vám na 100% nepremokavosť, ochranu zdravia a prírody.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Šiltovka Geoff Anderson SnapBack sieťová s logom čierna

Diskusia:

 

Navrch stránky