Signalizátory s príposluchom 3ks + prijímač + kufrík

Novinka
Vaša cena s DPH:
130,40 €
Cena bez DPH:
108,67 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
625 298
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

Signalizátory s príposluchom 3ks + prijímač + kufrík

Neuveriteľná akcia LIMITOVANÁ SÉRIA. NOVINKA ALARM pri pokuse o krádež prútov (svetelný + zvukový). Praktický kufríkový set 3ks signalizátory + prijímač. Hlasitosť, citlivosť, tón, signalizácia spätného záberu, indikácia záberu LED

Nová generácia signalizátorov SECURITY rods

Signalizátory záberu s príposluchom 3ks + prijímač + kufrík


Neuveriteľná akcia LIMITOVANÁ SÉRIA. NOVINKA ALARM pri pokuse o krádež prútov (svetelný + zvukový). Praktický kufríkový set 3ks signalizátory + prijímač. Hlasitosť, citlivosť, tón, signalizácia spätného záberu, indikácia záberu LED
Nová generácia signalizátorov SECURITY rods

Rybárske Signalizátory záberu s príposluchom 3ks + prijímač + kufrík - Security rod 3+1, kufrík Z D A R M A
Rybárske signalizátory s diaľkovým prijímačom pre náročných rybárov - kaprárov. Moderný a nadčasový dizajn, vodeodolné prevedenie.


Rybárske Signalizátory záberu s príposluchom - balenie obsahuje
1ks Transportný kufrík
3ks Signalizátor
1ks Diaľkový prijímač

Popis:
Fantastický SET signalizátorov s diaľkovým prijímačom ktorá má extra funkciu alarmu proti ukradnutiu! Okrem tohto doplnku však má veľa ďalších neoceniteľných funkcii pre rybára: signalizácia záberu, signalizácia spätného záberu, tón, hlasitosť, citlivosť a nemôže chýbať ani možnosť pripojiť el. swinger pre nočný lov.

Výsledky testu Signalizátorov záberu s príposluchom
Prevedenie: 3+1
Dosah: 250m
Citlivosť minimálna(reakcia na pohyb vlasca): 8,3cm
Citlivosť maximálna(reakcia na pohyb vlasca): 1,6cm
Rozpoznanie spätného záberu: ANO
Možnosť pripojiť svietiaci swinger: ANO

Návod na použitie:
Set elektronických signalizátorov je z výroby naprogramovaný pre správnu funkčnosť s dodaným diaľkovým prijímačom.
Signalizátory sú napájané alkalickou batériou 9V (nie je súčasťou balenia). Signalizátor sa zapína stlačením a podržaním tlačidla na zadnej strane po dobu 3 sekúnd. Vypína sa podržaním toho istého tlačidla po dobu 3 sekúnd.
Všetky nastavenia a funkcie sú indikované svietiacimi diódami LED. Ovládacie prvky sú:
V - ovládanie hlasitosti, po zapnutí sa otáčaním ovládača mení nastavenie hlasitosti, čo je indikované modrým svetelným pásom na ľavej strane signalizátora, po ukončení nastavenia LED zhasnú
T - nastavenie tónu, otáčaním ovládača sa mení výška tónu signalizácie, po ukončení nastavenia LED zhasnú
S - nastavenie citlivosti, otáčaním ovládača sa mení nastavenie citlivosti záberu - dĺžka potiahnutia vlasca potrebná pre signalizovanie záberu, po ukončení nastavenia LED zhasnú.

Okrem akustickej signalizácie LED stĺpec signalizuje pri zábere - ťahu - blikaním diód zdola nahor, blikaním bielej diódy a svietením modrej pamäťovej diódy.
Pri spätnom zábere je okrem iného tónu akustickej signalizácie záber signalizovaný aj blikaním diód zhora nadol, blikaním modrej diódy a svietením bielej pamäťovej diódy.

Funkcie - biele stredné tlačidlo slúži na prepínanie funkcií, krátke stlačenie tohto tlačidla 2x za sebou zapína alebo vypína svietiaci indikačný stĺpec modrých LED.

Alarm - signalizátory majú aj unikátnu funkciu alarmu pri zdvihnutí udice. Tento alarm sa môže používať buď ako signalizácia vypadnutia udice zo signalizátora pri prudkom zábere, ale aj ako alarm pri možnom pokuse o krádež udice. Alarm sa zapína stlačením a podržaním bieleho tlačidla Function po dobu 3 sekúnd, jeho zapnutie je signalizované krátkym pípnutím a bliknutím bielej LED. Zapnutý alarm je tiež signalizovaný opakovaným blikaním bielej LED v intervaloch približne 7 sekúnd, jeho vypnutie stlačením a podržaním stredného bieleho tlačidla je signalizované 3 pípnutiami.

Diaľkovým prijímač je napájaný tromi AAA alkalickými batériami (nie sú súčasťou balenia) a zapína sa stlačením stredného tlačidla na prednej strane signalizátora, zapnutie je signalizované dvojitým pípnutím a bliknutím signalizačných LED. Pravé a ľavé tlačidlo sa používa na nastavenie hlasitosti diaľkového prijímača, jeho úplné stíšenie zapína vibračnú funkciu, kde je záber signalizovaný tichým spôsobom blikaním a svietením LED a vibráciami diaľkového prijímača. Záber ryby je signalizovaný bielou pamäťovou diódou a blikaním príslušnej modrej LED


Opýtaj sa viac o tomto tovare

Signalizátory

Fotogaléria k produktu Signalizátory s príposluchom 3ks + prijímač + kufrík

Prílohy k produktu Signalizátory s príposluchom 3ks + prijímač + kufrík

Diskusia:

 

Navrch stránky