Sbirolino SPORTS plávajúce biele

  • Sbirolino SPORTS plávajúce biele
Výrobca:
SPORTS

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
2765 FS16153F - Hmotnosť: 15g sklad 1 ks
2,57€
2765 FS16154F - Hmotnosť: 20g 30062024
3,49€
2765 FS16155F - Hmotnosť: 25g 30062024
3,95€
2765 FS16152F - Hmotnosť: 10g 30062024
2,44€

Sbirolino SPORTS plávajúce biele

Sbiro - sbirolino sa používa na prezentáciu malých nástrah na veľké vzdialenosti. Používa sa v kombinácii malých nástrah ( červíky, rotačky, blyskáče, twistríky,...) Pri prívlači, ale aj statickom love

Sbirolino SPORTS plávajúce biele

Sports Sbirolino potápavé ľudovo nazývané aj Sbiro. Zbiro sa používa na prezentáciu malých nástrah na veľké vzdialenosti. Sbirolino má aerodynamický tvar, umožňuje nahodiť mikro nástrahy ďaleko od brehu. Používa sa v kombinácii malých nástrah (červíky, rotačky, blyskáče, twistríky...) Pri prívlači, ale aj statickom love. Používa sa hlavne pri love pstruhov na jazerách a riekach.

Sbirolino je teda plastová, alebo sklenná pomôcka, svojim spôsobom druh plaváku, ktorá nám slúži na dopravenie veľmi drobnej nástrahy do potrebnej vzdialenosti. Sbiro sa používa vyslovene na lov pstruha dúhového na jazerách, príp. na lov sprievodných rýb, ako je jalec, ostriež, zubáč alebo biela ryba. 

Naše Sports Sbirolino Potápavé CLEAR, teda priehľadné,  je ideálne ak ryba je aktívna na dne alebo nízko nad dnom. Sports Sbirolino potápavé je teda Klasické sbirolino a  má podobu anglického plaváku, to znamená vajcovité telo s dutou slamkou. Pokiaľ zistíte že ryba je aktívna v horných vrstvách vody a rozhodnete sa pre lov rýb na hladine, alebo lov rýb v stĺpci použite naše Sports Sbirolino Plávajúce.

Používať Sports Sbirolino PLÁVAJÚCE alebo potápavé je veľmi jednoduché. Iba navlečte na vlasec, potom navlečte gumový stoper na ochranu uzla a naviažte obratlík. Na obratlík umiestnite náväzec, montáž s vašou nástrahou a môžete nahadzovať.

Dôvody ku kúpe Sbirolino SPORTS plávajúce biele:

  • Použitie: Lov pstruhov
  • Prevedenie: Plávajúce
  • Farba: CLEAR (priehľadná)
  • Dĺžka tela (plaváku)7cm
  • Šírka tela v najširšej časti (plaváku)23mm
  • Dĺžka celková 14cm
  • Dĺžka anténky 7cm

SPORTS s.r.o.

Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Sbirolino SPORTS plávajúce biele

Diskusia:

 

Navrch stránky