Čižmy Lemigo

Qantica Method Feeder micro mass Robin red+Halibut 600g

Vaša cena s DPH:
6,83 €
Cena bez DPH:
5,69 €
Výrobca:
Qantica
Obj. čislo:
1285 788
Dostupnosť:
nedostupné

Qantica Method Feeder micro mass Robin red+Halibut 600g

QANTICA Method micro mass pelety sú výbornou voľbou do method krmítka alebo do PVA za sucha. Hotová zmes, ktorá obsahuje zložky gamarusov, červov, dafnií, krevetiek a všakovakej inej "hávede".

Qantica Method Feeder micro mass Robin red+Halibut 600g

QANTICA Method micro mass pelety sú pripravené k okamžitému použitiu bez nutnosti pridania vody, ideálna voľba pre rýchly lov na method feeder, feeder alebo plávanú. Dokonalá konzistencia a zloženie zaručí pohodlné použitie pre method feeder krmítka, kde dobre drží aj pri nahadzovaní na väčšie vzdialenosti. Špičkové zloženie obsahuje originál ROBIN RED, zložky gamarusov, červov, dafnií, krevetiek a všakovakej inéj "hávede" zanecháva vo vode extra pachovú stopu. Peletky sú uložené v uzatvárateľnej plastovej krabičke, ktorá zabraňuje vysychaniu. Vhodné aj pre použitie do PVA. Qantica Method Feeder micro mass Robin red+Halibut+bioplasma 600g je špičkový produkt vyvinutý pre maximálnu účinnosť a pohodlný lov.

Dôvody ku kúpe Qantica Method Feeder micro mass Robin red+Halibut 600g:

  • Pripravené k okamžitému použitiu
  • Výborná lepivosť
  • Špičkové zloženie
  • Extra pachová a chuťová stopa
  • Vhodné do PVA
  • Uzatvárateľná plastová krabička

QANTICA

Tradícia značky Qantica začala už v roku 1996 s ročnou produkciou viac ako 100 ton. Neustále zlepšovanie a riešenie požiadaviek koncových rybárov nám pomohlo vyrábať vysoko-kvalitné a účinné nástrahy na lov kapitálnych rýb. U výrobkov QANTICA ide v prvom rade o kvalitu a zaplatíte len za reálnu cenu produktu. Každý výrobok je dlhodobo testovaný a poznatky sú implementované do ich zlepšovania. Preto veríme, že si z našich viac ako 500 produktov nájdete ten Váš obľúbený a dokážete pochytať čo najviac rýb.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Qantica Method Feeder micro mass Robin red+Halibut 600g

Prílohy k produktu Qantica Method Feeder micro mass Robin red+Halibut 600g

Diskusia:

 

Navrch stránky