Čižmy Lemigo

Prepravná taška pre zavážaciu loďku Prisma 66x46x30cm

  • Prepravná taška pre zavážaciu loďku Prisma 66x46x30cm
Vaša cena s DPH:
107,96 €
Cena bez DPH:
89,97 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
625 968
Dostupnosť:
sklad 5 ks
-+

Prepravná taška pre zavážaciu loďku Prisma 66x46x30cm

Chráňte si svoju zavážaciu loďku špičkovou prepravnou taškou, určenou špeciálne pre Prisma 5,Prisma 6 a Prisma 3 Junior. Taška má tri vrecká na zips pre dve batérie a ovládanie.

Prepravná taška pre zavážaciu loďku Prisma 66x46x30cm


Prepravná taška pre bezpečnú a ľahkú prepravu závážacej loďky Prisma 5,6,7 a Prisma Compact. Pre jednoduchý prístup slúži dvojcestný pevný zips. Všetky steny prepravnej tašky sú vypchaté hrubou a mäkkou penou pre dokonalú ochranu pred nárazmi. Vo vnútri tašky sa nachádzajú tri menšie vrecká na zips do ktorých je možné umiestniť dve batérie a ovládanie zavážacej loďky. Držiaky prepravnej tašky sú obalené mäkkou penou. Ramenný popruh je osadený karabínami pre odopínanie popruhu. Všetky potrebné veci budete mať pokope na jednom mieste a bez starostí, že ste na niečo zabudli.

Dôvody ku kúpe prepravnej tašky pre zavážaciu loďku Prisma:

  • Dokonalá ochrana pre zavážacie loďky
  • Pohodlný popruh a úchyty
  • Príslušenstvo loďky na jednom mieste
  • Rozmer 66x46x30cm

SPORTS s.r.o.

Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Prepravná taška pre zavážaciu loďku Prisma 66x46x30cm

Diskusia:

 

Navrch stránky