Čižmy Lemigo

Nadväzcová šnúra Tandem Baits Muscle Braid 15 m

  • Nadväzcová šnúra Tandem Baits Muscle Braid 15 m
Akcia
Výrobca:
Tandem Baits

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
199 30425 - farba: kamufláž nosnosť: 40lb sklad 2 ks
13,14€
199 30426 - farba: kamufláž nosnosť: 55lb sklad 3 ks
13,14€

Nadväzcová šnúra Tandem Baits Muscle Braid 15 m

Nadväzcová šnúra Tandem Baits Muscle Braid má obrovskú odolnosť proti oderu a úžasne vám dokáže pomocť pri najhorších podmienkach.

Nadväzcová šnúra Tandem Baits Muscle Braid 15 m

Muscle Braid je naša legendárna šnúra, ktorá sa osvedčila pri najnáročnejšom zdolávaní. Jeho dve hlavné výhody sú obrovská odolnosť proti oderu a neuveriteľná pevnosť. Nadväzcová šnúra Tandem Baits Muscle Braid prežije najdrsnejšie podmienky. Navrhnuté bez kompromisov, vďaka čomu sa nám podarilo dosiahnuť parametre nedosiahnuteľné pre ostatné nadväzcové šnúry. Osem perfektne prepletených kevlarových vlákien a odolných PTFE vlákien vytvára šnúru, ktorá je mäkká a prirodzene prezentuje nástrahu. Ideálna pre použitie vo vodách s bujnou vegetáciou.

Dôvody ku kúpe nadväzcová šnúra Tandem Baits Muscle Braid 15 m:

  • Obrovská odolnosť voči oderu
  • Extrémna pevnosť
  • Osem spletaných vlákien
  • Prirodzená prezentácia nástrahy

TANDEM BAITS

Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.

 

 

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Nadväzcová šnúra Tandem Baits Muscle Braid 15 m

Diskusia:

 

Navrch stránky