powerdolphin

Multifunkčné kreslo Winner Method Feeder chair

Vaša cena s DPH:
85,87 €
Cena bez DPH:
71,56 €
Výrobca:
Tandem Baits
Obj. čislo:
199 36501
Dostupnosť:
sklad 2 ks
-+

Multifunkčné kreslo Winner Method Feeder chair

Multifunkčné kreslo určené pre lov feeder a method feeder. Vďaka širokému sedáku a opierky je veľmi pohodlné. Kompatibilné pre úchyty s priemerom 25mm.

Multifunkčné kreslo Winner Method Feeder chair


Špeciálne navrhnuté kreslo pre rybárov ktorí našli záľubu v love na feeder alebo method feeder. Vďaka svojmu hrubému a širokému sedáku spolu s opierkou zaručia dokonalý komfort pri vode. Nízkoprofilový oceľový rám zaručuje pevnú a stabilnú základňu. Štyri nezávisle nastaviteľné nohy so širokými koncovkami umožňujú stabilné nastavenie stoličky na nerovnom povrchu. Výhodou pri takýchto kreslách je veľké množstvo príslušenstva ktoré si doladíte podľa svojich predstáv. Vhodné pre všetko príslušenstvo s priemerom 25mm. Ramenný popruh je dostatočne široký a pohodlný, pripína sa karabínami ku kreslu. Hmotnosť 8,85kg.

Dôvody ku kúpe multifunkčného kresla Winner Method Feeder chair
- Hrubý a pohodlný matrac
- Samostatne nastaviteľné nohy
- Nízkoprofilový oceľový rám
- Kompatibilné s príslušenstvom 25mm
- Ramenný popruh

Parametre:
- Výška sedadla: 44cm
- Rozmer sedadla: 50cm široké, 45cm hĺbka
- Rozmer operadla: 50cm široké, 60cm vysoké
- Výška predných rúrok: 50-78cm
- Výška zadných rúrok: 42-65cm
- Hmotnosť: 5,85kg

TANDEM BAITS
Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Multifunkčné kreslo Winner Method Feeder chair

Diskusia:

 

Navrch stránky