elektronický rybársky signalizátor Triton AX Bite Alarm

Akcia
Vaša cena s DPH:
11,95 € 8,95 €
Cena bez DPH:
7,46 €
Výrobca:
ZEBCO
Obj. čislo:
44 6805018
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

elektronický rybársky signalizátor Triton AX Bite Alarm

Signalizátor Triton AX je vodeodolný, ma jemne regulovateľnú hlasitosť tónu s jasným LED svetlom ktoré sa rozsvieti aj pri tom najmenšom zábere. Dlhá životnosť 9V batérie (nie je súčasťou balenia) aj pri plnom výkone silného reproduktora.

Elektronický rybársky signalizátor Triton AX Bite Alarm

Kvalitné prevedenie s overenými funkciami zaručia spokojný rybolov počas celého roka. O napájanie sa postará 9V batéria (nie je súčasťou balenia) . Jednoduchá manipulácia a jednoduchá montáž na stojan so 100% spoľahlivosťou nám zaručia, že nepremeškáte ani ten najmenší záber. Na spodnej časti sa nachádza otvor pre pripojenie elktronického swingru, čo umožňuje pohodlné chytanie aj v tme alebo zhoršenom počasí.

Dôvody ku kúpe Elektronický rybársky signalizátor Triton AX Bite Alarm:

  • Plynule nastaviteľná hlasitosť
  • Plynule nastaviteľný tón
  • Možnosť pripojenia svietiaceho swingera
  • Napájanie - svietiaci signalizátor: 9V batériou
  • Dlhá životnosť batérie
  • Dvojitá ochrana elektroniky
  • Odolné voči dažďu

ZEBCO EUROPE kvalita od roku 1860

História Zebco Europe v Nemecku začala v roku 1860 kedy Jozef Witt a Ernst Gustav Führmann založili v Hamburku spoločnosť pod ich menami a predávali laná, siete a ďalšie vybavenie pre komerčný rybolov. Čoskoro bol sortiment rozšírený o rybárske náčinie. Ernst Gustav Führmann riadil firmu 40 rokov a veľmi úspešne. V roku 1918 prevzal spoločnosť jeho syn Ernst Führmann a viedol ju ďalších 30 rokov. Po jeho smrti v roku 1949 prevzala spoločnosť jeho žena a viedla firmu niekoľko rokov spolu s bývalým asistentom jej muža. Nakoniec v roku 1967 predala spoločnosť Witt & Führmann ktorá bola rodinným podnikom 90 rokov. Pod novým vedením sa rýchlo rozvíjala a zmenila meno na Witt & Führmann, Snap Angelgeräte GmbH. V roku 1986 zmenila spoločnosť znova vlastníka a spolu so Zebco corporation (USA) došlo k ďalšiemu rozvoju. V roku 1994 sa spoločnosť premenovala na Zebco sports a na jar 2002 začala predávať svoje výrobky aj  v európskych pobočkách. Zjednotenie značiek Zebco ktoré boli predané oddelene sa zjednotili v roku 2011. Vďaka akvizíciam sa dosiahli dva kľúčové ciele: prvý-dlhodobé zaistenie globálnej stratégie značky a druhý-zaistenie väčšieho rozmachu v Európe. 

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu elektronický rybársky signalizátor Triton AX Bite Alarm

Prílohy k produktu elektronický rybársky signalizátor Triton AX Bite Alarm

Diskusia:

 

Navrch stránky