Čiapka Geoff Anderson WizWool Njal beanie šedá

Vaša cena s DPH:
39,95 €
Cena bez DPH:
33,29 €
Výrobca:
Geoff Anderson
Obj. čislo:
259 3020
Dostupnosť:
sklad 5 ks
-+

Čiapka Geoff Anderson WizWool Njal beanie šedá

Pletená merino čiapka Geoff Anderson WizWool Njal beanie vás udrží v teple v každom počasí. Vďaka svojmu zloženiu až 50% čistej merino vlny je veľmi jemná, pohodlná a dobre sa nosí.

Čiapka Geoff Anderson WizWool Njal beanie šedá

Zloženie prírodných a syntetických vlákien zaručuje dlhú životnosť, jemnosť a rozťažnosť. Zaručene vás udrží v teple aj v tom najchladnejšom počasí. Zloženie obsahuje 50% čistej merino vlny a 50% akrylových vlákien. Merino vlna je celosvetovo známa vďaka svojej jemnosti, priedušnosti a perfektnej regulácii teploty. Merino vlna je navyše 100% prírodná, obnoviteľná a biologicky odbúrateľná. Pri kontakte s pokožkou je jemná a nespôsobude podráždenie. Povrch rýchlo odvádza pot a vlhkosť čím udržuje hlavu stále v suchu. Hrubé štrikovanie vytvára otvorené kanáliky čo dramaticky zlepšuje priedušnosť. Syntetické akrylové vlákna dodávajú odolnosť a zabraňujú vlne sa skracovať, taktiež dramaticky predlžujú životnosť.

Dôvody ku kúpe čiapka Geoff Anderson WizWool Njal beanie šedá:

  • Zloženie až 50% merino vlna
  • Jemná a teplá
  • Rýchlo odvádza vlhkosť a pot z pokožky
  • Dlhá životnosť
  • Merino vlna je 100% obnoviteľná a biologicky odbúrateľná

O značke Geoff Anderson

Chcete vždy najvyššiu kvalitu? Potom je voľba jasná. 100% nepremokavé oblečenie Geoff Anderson vyrába rodinná, veľmi energická dánska spoločnosť. Jej cieľ je jediný. Byť najlepší na trhu, za skvelú cenu. Prvé výrobky vyšli na trh už v roku 1998 a odvtedy sa stali lídrom vo svete produktov s trvale udržateľným rozvojom. Geoff Anderson je oblečenie ktoré nikdy nevíde z módy a garantuje Vám na 100% nepremokavosť, ochranu zdravia a prírody.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Čiapka Geoff Anderson WizWool Njal beanie šedá

Prílohy k produktu Čiapka Geoff Anderson WizWool Njal beanie šedá

Diskusia:

 

Navrch stránky