Jesenná súťaž o prút SPORTEX

Miluješ rybolov a pri vode na rybách si viac ako doma? Nerobí ti problém urobiť z vychádzky za rybami pekné fotky a pripojiť pár vlastných rybárskych tipov a postrehov? Tak v tom prípade sa zapoj do našej jesennej súťaže a vyhrať môžeš prút Sportex podľa vlastného výberu do 250€ MOC s DPH! Naviac, ak ťa vyberieme, pripojíš sa k nášmu tímu testerov.


O čo ide?

Do jesennej súťaže o prút SPORTEX sa zapojíte tak, že prostredníctvom formulára nám pošlete krátku správu z testovania produktov, ktoré ponúkame (nemusí to byť len Sportex, ale celá naša ponuka na webe sports.sk), pripojíte fotografie, prípadne video. Po odoslaní všetkých požadovaných vecí vás zaradíme do súťaže.

Spomedzi zúčastnených budeme vyberať toho najlepšieho, ktorý získa prút Sportex podľa vlastného výberu do hodnoty 250€ MOC s DPH. Súčasne mu ponúkneme možnosť stať sa našim spolupracovníkom a testovať naše produkty pri vode.


Ako budeme posudzovať vaše príspevky?

Prihliadať budeme na kvalitu odoslaných príspevkov. Či dokážete zaujímavým spôsobom odprezentovať a zrecenzovať naše produkty, oceníme kvalitné fotografie a do užšieho výberu vás posunie aj pekne spracované video. Je jedno, či sa špecializujete na lov kapra, sumca, či ste feederista alebo plavačkár, do súťaže sa môže zapojiť každý aktívny rybár. Vyhrá len ten najlepší!

Súťaž ukončíme 30. novembra 2022.

 

Jesenná súťaž o prút Sportex


*Odoslaním formulára a priložených dokumentov súhlasíte s použitím fotografií a videí na reklamné aktivity firmy Sports s.r.o. Materiály môžu byť súčasne poskytnuté aj tretím osobám, ako relácia Rybárska Televízia. Ak ani jeden príspevok nevyhovie požiadavkám, vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo neposkytnúť výhru a súťaž predĺžiť.

Všeobecné pravidlá súťaží

Formulár Jesenná súťaž o prút Sportex
V prípade, že sa vám nedarí odoslať video alebo fotografie prostredníctvom formulára, prosím, odošlite súbory cez úschovňu (uschovna.cz) na e-mailovú adresu podpora@sports.sk. Nezabudnite uviesť v poli Odkaz od odosielateľa vaše meno a priezvisko, príp. ďalšie informácie, aby sme dokázali spojiť video s vami zaslanou recenziou cez formulár. Ďakujeme.
verify

Stlačením tlačítka dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa našich zásad spracúvania osobných údajov. Osobné údaje sú spracované v súlade s Nariadením EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov /GDPR/ a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 10 rokov. Tento súhlas môžete kedykoľvek zrušiť.O svojich právach pri ochrane osobných údajov sa dočítate v záložke “Ochrana osobných údajov”. Odoslaním formulára a priložených dokumentov súhlasíte s použitím fotografií a videí na reklamné aktivity firmy Sports s.r.o. Materiály môžu byť súčasne poskytnuté aj tretím osobám, ako relácia Rybárska Televízia.

* Tento údaj je povinný

Navrch stránky