SPORTS EUROPEAN FEEDER BROWNING CUP - SLOVAKIASports European feeder Browning Cup www.SPORTS.sk

 

VII. SPORTS European Feeder Browning Cup Slovakia: 9. a 10. júna 2018

pozývame Vás na 7. ročník
 


Drahí priatelia,

srdečne vás pozývame na medzinárodné feederové preteky SPORTS EUROPEAN FEEDER BROWNING CUP SLOVAKIA 2018. Siedmy ročník tohto podujatia sa uskutoční 9. - 10. júna 2018 na tradičnom mieste, a to Madunickom kanáli.
 
Organizačný tím 

VÝSLEDKY 2017 /RESULTS 2017 browning - feeder sortiment, pretek Browning feeder cup

SPORTS European Feeder Browning Cup - ceny (dospelí)

1. miesto ceny v hodnote 1500eur + POHAR
2. miesto ceny v hodnote   600eur + POHAR
3. miesto ceny v hodnote   550eur + POHAR
4. miesto ceny v hodnote   450eur
5. miesto ceny v hodnote   380eur
6. miesto ceny v hodnote   350eur
7. miesto ceny v hodnote    270eur
8- 10. miesto ceny v hodnote  450eur
za obidva dni budú vyhodnotení víťazi jednotlivých sektorov a ocenení pohárom

Každý pretekár odmenený:

medzi zúčastnených pretekárov budú rozdelené prezenty v hodnote 4500€

SPORTS European Browning KINDER Feeder Cup - deti  - preteky - v nedeľu 10. júna

Feeder preteky pre deti. Deti budú samostatne ocenené. Štartovné detí hradí SPORTS spol. s.r.o.

1 - 13. miesto: ceny v hodnote 1000eur + medzi zúčastnených pretekárov budú rozdelené prezenty v  hodnote cca 500€Prečo prísť na SPORTS European Feeder Browning CUP Slovakia?

Miesto konania - Madunický kanál - veľká obsádka rýb, Homologizovaná trať, konalo sa tu veľa významných pretekov: Majstrovstvá sveta národov, Majstrovstvá Európy národov, Majstrovstvá Európy klubov a mnoho ligových kôl v LRU - plávaná a veľa súťažných kôl Feeder Ligy Slovenska a jeden ročník Slovensko-českého pohára v LRU-feeder.

Pretekári: Na BFC Slovakia bežne chodia pretekári a reprezentácie z krajín: Lotyšsko, Belgicko; Česká republika, Bielorusko; Taliansko; Maďarsko; Rakúsko; Rumunsko; Ukrajina; Nemecko; Rusko; Srbsko; Poľsko; Estónsko
 
Ceny: ceny a prezenty na preteky sú v hodnote 10 000€
 
Organizácia: stanový tábor 50m od vody, stanový tábor je so sociálnymi zariadeniami a možnosťou parkovania. Na pretekárskej trati možnosť tréningu v piatok (deň pred oficiálnym tréningom).

Celé preteky budú exkluzívne natáčané Rybárskou TV:
Preteky budú exkluzívne natáčané kolektívom relácie Rybárska Televízia. Televíznu reláciu si potom záujemci môžu pozrieť TU: Archív BFC Slovakia


Zažijete to, čo nikde inde!

Gábor Dome – Maďarsko“Ako víťaz sektoru v II. kole som chytil ryby s celkovou hmotnosťou 27 620 g. Stal som sa najúspešnejším zahraničným pretekárom.
Priznám sa, že som veľmi šťastný a spokojný.  Po pretekoch prichádzali za mnou deti i dospelí, aby sme sa spoločne odfotografovali. Poznali ma, aj keď sme nerozprávali rovnakým jazykom. Bol to veľmi príjemný zážitok, rád sa vrátim kedykoľvek, a to tiež žiadam od ostatných maďarských rybárov! Rád by som vyjadril osobitné poďakovanie organizátorom súťaže”

Gábor Dome – Maďarsko (3. miesto BFC Slovakia 2012)

Norbert Jivan - Maďarskocitujeme Norbert Jivan - Maďarsko(BFC Slovakia 2014)
Gratulujeme za veľmi dobrú organizáciu, skvelé ale veľmi ťažké rybárčenie, na budúci rok prídeme na 100%

 


Sergey Orlov - Ruskocitujeme Sergey Orlov - Rusko (BFC Slovakia 2014)
Veľmi pekne ďakujem za perfektnú organizáciu a starostlivosť o nás! Sme radi, že sme sa mohli podielať na jednom z najväčších Európskych turnajov. Prídeme znovu! Pozdravujem.

 


Peter Labát- Slovenskocitujeme Peter Labát- Slovensko (BFC Slovakia 2014)
Ešte raz chcem poďakovať firme SPORTS spol. s r.o. za vynikajúco pripravené preteky Browning Feeder Cup 2014!! Výborná atmosféra, výborne pripravená trať a ceny pre víťazov aké sa u nás len tak nevidia. Blahoželám víťazom a teším sa na Browning Feeder Cup 2015
 

 Luboš Kuneš- Česká republikacitujeme Luboš Kuneš- Česká republika ( 1 miesto BFC Slovakia 2014; 2 miesto BFC Slovakia 2013)
Téměř po čtyřech dnech od konce závodu si začínám všechno pomalu uvědomovat. Je to krásný pocit vybojovat dobré umístění v takhle těžkém závodě. Dali jste dohromady tým super lidí bez kterých se takovéto akce nedají dělat a povedlo se vám to na jedničku. Ceny ,zázemí a dokonce i počasí připravený , tedy klobouk dolů. Myslím ,že můžete směle uvažovat o spojení Browning Cupu s mistrovstvím Evropy , už to jen krůček. Chtěl bych BROWNING CUPU popřát perspektivní budoucnost i do dalších ročníků a poděkovat firmě Browning za materiální podporu mé osoby. Těším se na pokračování v roce 2015 a doufám, že se nás závodníků sejde ještě víc,protože to stojí za to!
 

 

Jozef Vígh - Slovenskocitujeme Jozef Vígh - Slovensko (BFC Slovakia 2014)
Ďakujeme pekne ešte raz za perfektne zorganizované preteky s medzinárodnou účasťou! Za posledné roky sme sa zúčastnili na viacerých pretekoch a Browning cup patrí poslednými ročníkmi medzi top preteky organizované v Strednej Európe. Jedny takéto preteky nám dali podstatne viacej ako 50 tréningov. Veľmi dobre sme sa cítili u Vás a veríme, že budúci ročník sa vidíme opäť na najlepších pretekoch konaných na Slovensku.  Chalani zo Sensas Feeder teamu Galanta.

Krišjánis Lisovskis - Latviacitujeme Krišjánis Lisovskis - Latvia ( 6 miesto BFC Slovakia 2014)
Ďakujem veľmi pekne za tieto skvelé preteky a organizáciu. Každá vec bola veľmi dobrá. Ďakujem Slovensko !!!! :)

 

Alexander Rozin - Belaruscitujeme Alexander Rozin - Belarus ( 11 miesto BFC Slovakia 2014)
Ďakujeme Vám za túto skvelú akciu! Všetkým sa nám tu páčilo - organizácia, priateľská atmosféra, rieka, rybárčenie. Určite plánujeme prísť na budúci rok.                    

 

Relax, dovolenka: Miesto pretekov je 15km od svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany, možnosť využitia na relax, oddych, dovolenku.

Browning Feeder Cup

 

Navrch stránky