SPORTS EUROPEAN FEEDER BROWNING CUP - SLOVAKIA 

VI. SPORTS European Feeder Browning Cup Slovakia: 3. a 4. júna 2017

Drahí priatelia,

ďakujeme vám za účasť na tohtoročných medzinárodných majstrovstvách SPORTS EUROPEAN FEEDER BROWNING CUP SLOVAKIA. Ak máte pripomienky alebo nápady, čo by sme ešte mohli zlepšiť, neváhajte nás kontaktovať.

Ak máte zaujímavé fotografie alebo videá z pretekov, môžete nám ich zaslať a my ich odpublikujeme nielen na našom webe ale aj v relácii Rybárska Televízia.

Už teraz sa tešíme na budúci ročník SPORTS EUROPEAN FEEDER BROWNING CUP SLOVAKIA 2018.

Organizačný tím 


VÝSLEDKY/RESULTS 

 


SPORTS European Feeder Browning Cup - ceny (dospelí)

1. miesto ceny v hodnote 1500eur + POHAR
2. miesto ceny v hodnote   600eur + POHAR
3. miesto ceny v hodnote   550eur + POHAR
4. miesto ceny v hodnote   450eur
5. miesto ceny v hodnote   380eur
6. miesto ceny v hodnote   350eur
7. miesto ceny v hodnote    270eur
8- 10. miesto ceny v hodnote  450eur
za obidva dni budú vyhodnotení víťazi jednotlivých sektorov a ocenení pohárom

Každý pretekár odmenený:

medzi zúčastnených pretekárov budú rozdelené prezenty v hodnote 4500€

SPORTS European Browning KINDER Feeder Cup - deti  - preteky - v nedeľu 4. júna

Feeder preteky pre deti. Deti budú samostatne ocenené. Štartovné detí hradí SPORTS spol. s.r.o.

1 - 13. miesto: ceny v hodnote 1000eur + medzi zúčastnených pretekárov budú rozdelené prezenty v  hodnote cca 500€Prečo prísť na SPORTS European Feeder Browning CUP Slovakia?

Miesto konania - Madunický kanál - veľká obsádka rýb, Homologizovaná trať, konalo sa tu veľa významných pretekov: Majstrovstvá sveta národov, Majstrovstvá Európy národov, Majstrovstvá Európy klubov a mnoho ligových kôl v LRU - plávaná a veľa súťažných kôl Feeder Ligy Slovenska a jeden ročník Slovensko-českého pohára v LRU-feeder.

Pretekári: Na BFC Slovakia bežne chodia pretekári a reprezentácie z krajín: Lotyšsko, Belgicko; Česká republika, Bielorusko; Taliansko; Maďarsko; Rakúsko; Rumunsko; Ukrajina; Nemecko; Rusko; Srbsko; Poľsko; Estónsko
 
Ceny: ceny a prezenty na preteky sú v hodnote 10 000€
 
Organizácia: stanový tábor 50m od vody, stanový tábor je so sociálnymi zariadeniami a možnosťou parkovania. Na pretekárskej trati možnosť tréningu v piatok (deň pred oficiálnym tréningom).

Celé preteky budú exkluzívne natáčané Rybárskou TV:
Preteky budú exkluzívne natáčané kolektívom relácie Rybárska Televízia. Televíznu reláciu si potom záujemci môžu pozrieť TU: Archív BFC Slovakia


Zažijete to, čo nikde inde!

“Ako víťaz sektoru v II. kole som chytil ryby s celkovou hmotnosťou 27 620 g. Stal som sa najúspešnejším zahraničným pretekárom.
Priznám sa, že som veľmi šťastný a spokojný.  Po pretekoch prichádzali za mnou deti i dospelí, aby sme sa spoločne odfotografovali. Poznali ma, aj keď sme nerozprávali rovnakým jazykom. Bol to veľmi príjemný zážitok, rád sa vrátim kedykoľvek, a to tiež žiadam od ostatných maďarských rybárov! Rád by som vyjadril osobitné poďakovanie organizátorom súťaže”

Gábor Dome – Maďarsko (3. miesto BFC Slovakia 2012)

citujeme Norbert Jivan - Maďarsko(BFC Slovakia 2014)
Gratulujeme za veľmi dobrú organizáciu, skvelé ale veľmi ťažké rybárčenie, na budúci rok prídeme na 100%

 


citujeme Sergey Orlov - Rusko (BFC Slovakia 2014)
Veľmi pekne ďakujem za perfektnú organizáciu a starostlivosť o nás! Sme radi, že sme sa mohli podielať na jednom z najväčších Európskych turnajov. Prídeme znovu! Pozdravujem.

 


citujeme Peter Labát- Slovensko (BFC Slovakia 2014)
Ešte raz chcem poďakovať firme SPORTS spol. s r.o. za vynikajúco pripravené preteky Browning Feeder Cup 2014!! Výborná atmosféra, výborne pripravená trať a ceny pre víťazov aké sa u nás len tak nevidia. Blahoželám víťazom a teším sa na Browning Feeder Cup 2015
 

citujeme Luboš Kuneš- Česká republika ( 1 miesto BFC Slovakia 2014; 2 miesto BFC Slovakia 2013)
Téměř po čtyřech dnech od konce závodu si začínám všechno pomalu uvědomovat. Je to krásný pocit vybojovat dobré umístění v takhle těžkém závodě. Dali jste dohromady tým super lidí bez kterých se takovéto akce nedají dělat a povedlo se vám to na jedničku. Ceny ,zázemí a dokonce i počasí připravený , tedy klobouk dolů. Myslím ,že můžete směle uvažovat o spojení Browning Cupu s mistrovstvím Evropy , už to jen krůček. Chtěl bych BROWNING CUPU popřát perspektivní budoucnost i do dalších ročníků a poděkovat firmě Browning za materiální podporu mé osoby. Těším se na pokračování v roce 2015 a doufám, že se nás závodníků sejde ještě víc,protože to stojí za to!
 

citujeme Jozef Vígh - Slovensko (BFC Slovakia 2014)
Ďakujeme pekne ešte raz za perfektne zorganizované preteky s medzinárodnou účasťou! Za posledné roky sme sa zúčastnili na viacerých pretekoch a Browning cup patrí poslednými ročníkmi medzi top preteky organizované v Strednej Európe. Jedny takéto preteky nám dali podstatne viacej ako 50 tréningov. Veľmi dobre sme sa cítili u Vás a veríme, že budúci ročník sa vidíme opäť na najlepších pretekoch konaných na Slovensku.  Chalani zo Sensas Feeder teamu Galanta.

citujeme Krišjánis Lisovskis - Latvia ( 6 miesto BFC Slovakia 2014)
Ďakujem veľmi pekne za tieto skvelé preteky a organizáciu. Každá vec bola veľmi dobrá. Ďakujem Slovensko !!!! :)

 

citujeme Alexander Rozin - Belarus ( 11 miesto BFC Slovakia 2014)
Ďakujeme Vám za túto skvelú akciu! Všetkým sa nám tu páčilo - organizácia, priateľská atmosféra, rieka, rybárčenie. Určite plánujeme prísť na budúci rok.                    

 

Relax, dovolenka: Miesto pretekov je 15km od svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany, možnosť využitia na relax, oddych, dovolenku.

 

 

Novinky e-mailom

Navrch stránky