SPORTS kompletný kaprársky set Telecast 3,60m/150g

Vaša cena s DPH:
124,96 €
Cena bez DPH:
104,13 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
1 A0724
Dostupnosť:
nedostupné
-+
Požadované množstvo nie je na sklade.

SPORTS kompletný kaprársky set Telecast 3,60m/150g

Kompletný kaprársky set pre všetkých milovníkov lovu kaprov. Poskladali sme pre Vás set ktorý ocenia všetci rybári, či už začiatočníci alebo pokročilí.

SPORTS kompletný kaprársky set Telecast 3,60m/150g


V našom sete nájdete dva kompletné teleskopické prúty 3,60m Telecast 150 s navijakmi SPORTS absolut 4500 signalizátory záberu s batériou, retiazkové swingre, rodpod stojan pre dokonalú stabilitu vašich prútov a špičkový silón CLIMAX. Tento špičkový rybársky set určite poteší začínajúcich ale aj pokročilých rybárov.

SET obsahuje:
- 2ks Teleskopický kaprársky prút TELECAST T 150 3,60m / 60 -150g
- 2ks Dvojbrzdový navijak SPORTS ABSOLUT 4500
- 2ks Silón CLIMAX Species Carp 0,25mm/500m
- 2ks Signalizátor Camou
- 2ks Batéria
- 3ks Retiazkový swinger
- 1ks Rodpod Carp basic

Dôvody ku kúpe SPORTS kompletný kaprársky set Telecast 3,60m/150g
- Kompletný 14 dielny kaprársky set
- Lov kapra
- Pomer cena/výkon

Teleskopický prút TELECAST T 150 3,60m/150g parametre:
Univerzálne teleskopické prúty Zebco TELECAST T 150 sú prakticky vhodné pre všetky druhy lovu. Ich univerzálnosť ocenia začiatočníci ale aj pokročilí rybári. Jednou z možnostje tažší lov kapra s veľkými krmítkami alebo boilies. Taktiež je ideálny aj pre lov na živú alebo mŕtvu rybku. Tento výborný prút je osadený pohodlnou rúčkou s pevným sedlom navijaka a kvalitnými SIC očkami. Vďaka ich malým transportným rozmerom sú vhodné do každej batožiny kde nezaberú veľa miesta.

Teleskopická udica TELECAST T 150 3,60m parametre:
- Dĺžka prútu: 3,60m
- Počet dielov: 7
- Vrhacia záťaž: 60 - 150g
- Transp. rozmer: 0,67m
- Hmotnosť: 315g

Dvojbrzdový navijak SPORTS ABSOLUT 4500
Navijak s dvoma brzdami a baitrunnerom ideálny na lov kapra, no použitie nájde aj pri iných technikách lovu. Veľkosť cievky 45 s prevodom 4,9:1 a vyvážený rotor s krásnym prepracovaným dizajnom v čiernej farbe. Navijak ktorý ocení každý skúsený rybár. Rybárov zaujme nadštandardnou kvalitou za veľmi nízku cenu. Tieto navijaky patria medzi najlacnejšie dvojbrzdové navijaky s voľnobežkou vo svojej triede.
Navijaky s nastaviteľným voľným chodom stále naberajú na popularite pri love kapra, ale aj šťúk, úhorov alebo na feeder. Technické vlastnosti tohoto dvojbrzdového navijaku zahŕňajú tri vyvážené ložiská, čo môže ľahko súperiť s inými oveľa drahšími rybárskymi navijakmi.

Technické parametre:
- odľahčená grafitová cievka
- Grafitový obal
- Tri guľôčkové ložiská
- vymienateľná rukoväť(pravá/ľavá) strana
- dve brzdy
- voľnobežka
- vyvážený rotor s hladkým chodom
- pevné prevody
- Sklápacia rukoväť
- Kapacita: 0,27mm / 270m
- Prevod 4,9:1
- Hmotnosť: 410g

Silón CLIMAX Species Carp 0,30mm/400m
Vlasec v hnedej farbe s veľmi dobrou nosnosťou, vyrobený z prémiového materiálu s mimoriadnou odolnosťou voči oderu, ktorý má nízku prieťažnosť, minimálnu pamäť a vysokú odolnosť voči pretrhnutiu a skrúcaniu vlasca. Ideálny vlasec na kaprovité ryby.

Climax - nemecký výrobca s dlhoročnou tradíciou:
Nemecký výrobca pletených šnúr a silonov čerpá z viac ako 60 ročných skúseností s vývojom a výrobou rybárskych silonov a spletaných šnúr. Od konca 40 rokov 20-teho storočia investuje svoje skúsenosti a výskum do každého ďalšieho produktu.

FANATIC signalizátor Camou + batérie
Signalizátor záberu v kamuflážnej farbe. Elektronický signalizátor s nastavením hlasitosti a tónu s možnosťou pripojenia elektrického swingra. Kvalitný elegantný signalizátor dobre poslúži pri každej rybačke. Jednoducho sa ovláda (tlačidlo T), hlasitosti (tlač. V). Rozpoznávanie spätného záberu - zvukovým signálom a LED diódou! Možnosť pripojenia el. swingra. Napájanie 1x LR23A batéria. Batéria je súčasťou balenia.

Stojan Rodpod Carp Basic - čierny
Rybársky stojan Basis Rodpod na tri prúty. Súčasťou stojanu sú plastové tri zadné rohatinky. Stojan je vyrobený z ľahkého hliníka s dvoma nastavovateľnými nožičkami, pre lepšiu stabilitu v nerovnom teréne. Ľahko pomocou klipu ho vieme prispôsobiť aj k veľkosti prútom, od 68 do 115cm. Tento rybársky Rod Pod patrí medzi skladné pričom prepravná dľžka je 80cm.Ľahké stojany vhodné na každý rybársky výlet.

Parametre:
- šírka: 50cm
- nadstaviteľná dĺžka:68cm - 115cm
- výška: 65cm
- hmotnoť: 0,7kg
- pevná hliníková konštrukcia

SPORTS s.r.o.
Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu SPORTS kompletný kaprársky set Telecast 3,60m/150g

Prílohy k produktu SPORTS kompletný kaprársky set Telecast 3,60m/150g

Diskusia:

 

Navrch stránky