Crafty Catcher Munga Mist Display Box 24ks

Vaša cena s DPH:
131,52 €
Cena bez DPH:
109,60 €
Výrobca:
Crafty Catcher
Obj. čislo:
625 CCBHMM99
Dostupnosť:
sklad 3 ks
-+

Crafty Catcher Munga Mist Display Box 24ks

Praktický displej do každej dobrej predajne, obsahuje 24ks sprejov Crafty Catcher Munga Mist v šiestich rôznych arómach. Kompaktný rozmer 23x16x10cm.

Crafty Catcher Munga Mist Display Box 24ks


Kompaktný box Crafty Catcher ideálny pre rybárske predajne. Crafty Catcher Munga Mist je tekutý booster v spreji pripravený pre použitie v každej situácií. Fakt, že nerozpúšťa PVA je veľkou výhodou a môže byť použitý naozaj všade. Vhodné pre zatraktívnenie háčikovej nástrahy, boilies, pelety, PVA pančuchy alebo kŕmnej zmesi na krmítku. Displej obsahuje 24ks (50ml) sprejov v šiestich rôznych arómach (Raspberry & Black Pepper, Coconut & Maple Cream, Chocolate vanilla Nut, Spicy Krill & Garlic, Salty Tuna, Pepper Peach). Vďaka kompaktným rozmerom 23x16x10cm sa zmestí naozaj všade.

Hlavné dôvody ku kúpe Crafty Catcher Munga Mist Display Box 24ks
- Atraktívny display box
- Kompaktný rozmer
- Prehľadný
- Balenie 24ks
- 6 aróm
- Nerozpúšťa PVA

Anglická kvalita menom Crafty Catcher
Prvé komerčné boilies uviedla na trh práve Anglická spoločnosť Crafty Catcher ktorá bola založená už začiatkom 80 - tych rokov. Viac ako 30 rokov skúseností v oblasti inovácie a výroby návnad robí z Crafty Catcher špecialistu na lov kaprov. Ak hľadáte TOP kvalitu a najčerstvejšie výrobky tak práve pre Vás tu je značka Crafty Catcher!

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Crafty Catcher Munga Mist Display Box 24ks

Prílohy k produktu Crafty Catcher Munga Mist Display Box 24ks

Diskusia:

 

Navrch stránky