RYBÁRSKA TELEVÍZIA

Každý dobrý rybár už určite pozná našu internetovú reláciu Rybárska televízia. V pravidelných dvojtýždňových intervaloch Vám prinášame aktuality o Vašich postrehoch, nápadoch či úlovkoch z rybárskych revírov celého Slovenska. Kvalitu príspevkov okoreňujú aj najlepší slovenskí testeri a pretekári, či odborné reportáže od servisných technikov a špecialistov.

Sme tu pre vás všetkých. Našim cieľom je vyjsť v ústrety každému rybárovi. V relácii riešime najčastejšie problémy, s ktorými sa na nás obraciate a berieme do úvahy všetky vaše podnety. Neváhajte nás preto kontaktovať na našej fan page Rybárska televízia na facebooku alebo e-mailom na video@sports.sk.

Veríme, že v našej Rybárskej televízii si nájdete všetko, čo potrebujete k vylepšeniu Vášho úspešného lovu.

Zmes krmív na lov Mreny / Nosáľa

Zmes krmív na lov Mreny / Nosáľa

Zobrazení: 490× Premiéra: 29.06.2016 11:19

SPOZNAJ PODVODNÝ SVET S FIRMOU SPORTS

SPOZNAJ PODVODNÝ SVET S FIRMOU SPORTS

Zobrazení: 442× Premiéra: 29.06.2016 11:17

Zmes krmív na kapra do teplej vody

Zmes krmív na kapra do teplej vody

Zobrazení: 633× Premiéra: 29.06.2016 11:13

Olovo s korkom na meranie hĺbky pomocou plaváka

Olovo s korkom na meranie hĺbky pomocou plaváka

Zobrazení: 423× Premiéra: 29.06.2016 11:05

Pridajte sa k nám na YouTube kanál a buďte vždy prvý.

Náš video kanál je tu pre VÁS!! Najväčší rybársky kanál na Slovensku. Viac ako 700 videí, viac ako 1 mil 800 000 zhliadnutí! Testy, recenzie, predstavovanie noviniek. Videá nájdete buď na stránke www.SPORTS.sk v sekcii Rybárske videá, alebo na YouTube v našom kanáli SPORTS - Rybarske potreby video kanál. Pokiaľ sa prihlásite na odber automaticky budete ako prvý informovaný o novo pridaných rybárskych videách.

Pridajte sa k nám na FACEBOOK

Chcete vedieť viac o novinkách? Chcete vedieť viac o pripravených televiznych reláciách? Tak potom pridajte sa medzi našich facebook fanúšikov. Nájdete nás pod názvom Rybárska televízia.

Novinky e-mailom

Produkt bol pridaný do vášho košíka.

Facebook
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook