Rybarske novinky, rybarske aktuality, oblečenie, obuv, rybárska výstroj, sonary, člny,..

Ponuka mesiaca: Ušetrite až 480€ vo februári

Ponuka mesiaca: Ušetrite až 480€ vo februári

V ponuke mesiaca február nájdete vybrané sonary so zvýhodnenými cenami! V závislosti od výberu sonaru ušetríte od 360€ za kus!

Ako prežiť na rybách pri -10°C?

Ako prežiť na rybách pri -10°C?

Ak sledujete našu fan page, určite ste zaznamenali, ako sme sa nedávno vybrali na nočný lov na dierkach. Počas extrémne mrazivej januárovej noci, keď meteorológovia vydali výstrahu 1. stupňa, sme pod šiatrom chytali ryby pri teplote -10°C. Vykurovali sme si ohrievačom a oddávali sa rybolovu. Síce sme chytili len zopár pstruhov, ale nechytili sme chrípku. A to vďaka kvalitnému a vhodne zvolenému oblečeniu, pričom sme dodržiavali princíp vrstvenia.

Získajte šiltovku a dres SPORTEX

Získajte šiltovku a dres SPORTEX

Vyznávate kvalitu a precíznosť prútov SPORTEX? Sú prúty SPORTEX vašim verným spoločníkom na vychádzkach k vode? Pri zdolávačkach sa spoliehate jedine na prúty tejto značky? Podeľte sa so svojimi skúsenosťami. Zašlite nám recenziu na prút SPORTEX a my Vás odmeníme šiltovkou a dresom SPORTEX.

SÁVA 2017 - výprava dobrodruhov očami feedristu

SÁVA 2017 - výprava dobrodruhov očami feedristu

Začal sa rok 2017 a s ním aj plány na tento rok. Ešte sme sa nespamätali z Vianoc a osláv Nového roka a už firma SPORTS naplánovala výpravu na rieku Sávu od 31.1. do 4.2. Zostava spočívala z členov testovacieho tímu a majiteľov firmy.
 

Rybárske okienko v Piešťanskom týždni

Rybárske okienko v Piešťanskom týždni

Pre rybárov z regiónu Piešťany a Hlohovec pripravujeme v spolupráci s regionálnym periodikom Piešťanský týždeň pravidelnú rubriku, venovanú rybolovu v tomto regióne. V novinách nájdete užitočné informácie i rady - v aktuálnom čísle sa venujeme špecifikám lovu pod ľadom na dierkach a poskytneme i info k predaju povolení na tento rok. Rybárske okienko v Piešťanskom týždni - všetko potrebné pre rybára na jednej strane.

Testovanie bivakov: ako dlho udržia teplo v zime?

Testovanie bivakov: ako dlho udržia teplo v zime?

Na zimné obdobie sú v ponuke aj špeciálne bivaky. Skladajú sa z dvoch plášťov, pričom vrchný je často označovaný ako zimný prehoz. Ale testoval už niekto niekedy účinok tohoto doplnku? Redakcia relácie Rybárska Televízia urobila malý test za vás. Testovali klasický bivak a dvojplášťový. Oba vyhriali na rovnakú teplotu a merali  pokles teploty vo vnútri. Výsledky sú veľmi zaujímavé. Pozrieť si ich môžete už v piatok 3. februára v tretej časti relácie Rybárska Televízia. Pozývame vás k jej sledovaniu.

RIADKOVÁ INZERCIA V RYBÁRSKEJ TELEVÍZII ZADARMO

RIADKOVÁ INZERCIA V RYBÁRSKEJ TELEVÍZII ZADARMO

Chcete predať, vymeniť alebo kúpiť? Ponúkame Vám možnosť bezplatného zverejnenia Vášho inzerátu v relácii Rybárska televízia. Zasielať môžete výlučne textový inzerát alebo aj inzerát s fotografiou. Inzerát zverejníme jedenkrát na konci relácie, zasielať ho môžete na relacia@sports.sk. Nič neplatíte, zverejnenie je zadarmo!

Novinka: Rybárske okienko v Piešťanskom týždni

Novinka: Rybárske okienko v Piešťanskom týždni

Rybári z okolia Piešťan a Hlohovca: na stránkach regionálneho periodika Piešťanský týždeň nájdete od januára 2017 Rybárske okienko plné užitočných a aktuálnych informácií o rybolove. Ponúkneme vám v ňom tipy, čo Vám pomôže pri love rýb ale i aktuality z miestnych vôd.

Ľadový kolotoč - náhrada za rybačku?

Ľadový kolotoč - náhrada za rybačku?

Ľad, ľad, všade samý ľad. Rybárom v týchto mrazivých teplotách, hlboko pod nulou, ťažko padne pohľad na zamrznuté rybníky a jazerá... Niet čo robiť, kam sa ukryť pred ruchom sveta a užiť si trochu zaslúženého oddychu počas čakania na záber alebo zažiť zvýšenie adrenalínu pri vytúženej zdolávačke. Už aby bolo po zime, počuť z ich hrdiel povzdychy. Vodné, či skôr ľadové, plochy zívajú počas tohto obdobia prázdnotou. Iba niekedy sa na nich pokorčuľujú milovníci zimných športov a sem-tam - aj to na súkromných revíroch - sa objavia odvážlivci, pokúšajúci sa v treskúcich teplotách oklamať pár rýb na love na dierkach...

Podporujeme víťazov

Podporujeme víťazov

VK Sĺňava Piešťany a Slovenský veslársky zväz usporiadal v sobotu 21. januára 2017 už XI. ročník regaty na veslárskych trenažéroch. SPORTS nesmel chýbať na tomto podujatí a je hrdý na to, že ocenený najlepší veslár Slovenska Lukáš Babač a víťaz regaty v kategórii muži LV pri tréningu používa čln SPORTEX.

Novinka 2017 - set Dozer 5 Urus 5 Leaf

Novinka 2017 - set Dozer 5 Urus 5 Leaf

Poznáte to. Všetci hovoria o vodných stĺpcoch, metroch, milimetroch, testoch... Zabudnite na to. Membránové oblečenie Geoff Anderson - bunda Dozer 5 leaf a nohavice Urus 5 leaf ponúkajú garantovanú 100%-nú nepremokavosť na neobmedzený čas, strávený na daždi. Sú odolné aj voči vetru a paropriepustné. Dozer 5 a Urus 5 ako prvé rybárske nohavice na svete sú 100% bez zdraviu škodlivého fluóru, čiže bez škodlivých mikroskopických častíc známych ako PFC. Sú vhodné nielen pre rybárov, poľovníkov a turistov, ale aj na bežné, každodenné nosenie vonku.

Kde nás nájdete v marci? 6.ročník Tradičnej predajnej rybárskej výstavy v Košiciach

Kde nás nájdete v marci? 6.ročník Tradičnej predajnej rybárskej výstavy v Košiciach

Ako každý rok aj v roku 2017 sa zúčastníme rybárskej výstavy v Košiciach v termíne 9. – 12. marca 2017. Počas štyroch dní Vám budú k dispozícii naši testeri, ligoví pretekári pre feeder, prívlač, kaprarinu + navyše budete mať možnosť dozvedieť sa viac technických informácií z noviniek sonarov, člnov, motorov apod. od našich technikov. Čakajú na Vás prezentácie, prednášky, testy, praktické ukážky... Samozrejme, nebudú chýbať klasické výstavné akcie a zľavy na vybraný tovar až do výšky 80%.

Odhaľte podvodné skrýše - žiadna ryba neunikne vášmu prútu

Odhaľte podvodné skrýše - žiadna ryba neunikne vášmu prútu

Chcete stráviť menej času hľadaním lovného miesta bohatého na úlovky? So sonarmi značky LOWRANCE nájdete rybu, po ktorej túžite. Už žiadna neunikne vašej pozornosti. Sonary LOWRANCE dokážu určiť nielen veľkosť a tvar ryby, ale i štruktúru a tvrdosť dna,... Jeho prostredníctvom môžete objaviť všetko, čo sa skrýva pod vodnou hladinou. Využite teraz jedinečnú ponuku, ktorá sa už nebude opakovať. Až do 15. januára 2017 ponúkame sonary v špeciálnej vianočnej edícii s držiakom sondy zadarmo za výhodnú cenu.

Jedinečná ponuka: doplňte svoju SPORTEX výbavu

Jedinečná ponuka: doplňte svoju SPORTEX výbavu

Ste fanúšikom SPORTEX-u? Alebo chcete na vlastnej koži vyskúšať kvalitu výrobkov tejto značky? Ponúkame vám jedinečnú možnosť zakúpiť si OSOBITNE prívlačový navijak SPORTEX BLACK PEARL alebo prívlačový prút SPORTEX Black Pearl 2,4 m s desaťročnou zárukou na blank prútu či extrémne pevnú prívlačovú pletenú šnúru SPORTEX. Využite túto jedinečnú ponuku a doplňte si svoju prívlačovú výbavu TOP výrobkami. Pozor, akcia platí len do vypredania zásob.

Najlacnejšie rybárske sonary do 15.1.2017

Najlacnejšie rybárske sonary do 15.1.2017

Rybári! Nepremeškajte najvýhodnejšiu kúpu rybárskeho sonaru :). Ešte stále platí, že do 15.1.2017 máte možnosť získať vo vianočnom sonarovom sete zadarmo k baterke a nabíjačke univerzálny držiak sondy. Kúpou vianočného setu, každý získa kompletný sonar aj s potrebným príslušenstvom. Sonarová technológia stále napreduje a dnešné sonary dokážu okrem merania teploty, určovať velkosť ryby, štruktúru a tvrdosť dna, objavovať zatopené predmety,...
Rybárom sonary skracujú čas hľadania vhodných miest na lov. Sonary robia rybolov úspešným, preto každý rybár čo chce loviť ryby potrebuje tieto moderné zariadenia.   
Vianoce a koniec roka očami rybára

Vianoce a koniec roka očami rybára

Tak. Už o chvíľočku tu máme koniec roka a s ním prichádzajú Vianoce. Pre väčšinu ľudí predstavujú obdobie zhonu a veľkých nákupov, ktoré určite patria k vianočným sviatkom. Jednou z najkrajších vecí je obdarovať blízkych. Nemali by sme však zabúdať na nehmotné veci a naplno si užiť čas strávený s našimi najbližšími. Pre nás rybárov je však obdobie Vianoc obdobím, keď pomaly ukončujeme sezónu. Absolvujeme posledné, často veľmi krátke chladné výpravy k vode, kde si aj my chceme chytiť toho svojho vianočného šupináča.

Set Sportex – ideálny darček pre každého rybára

Set Sportex – ideálny darček pre každého rybára

Potešiť niekoho hodnotným darom, nie je vôbec ťažké. Stačí niečo  kúpiť a darovať. Ale ešte lepší pocit zažíva obdarovaný vtedy, ak o darčeku tajne sníva a ten sa mu stáva pomocníkom. Potešiť rybára nie je ťažké. Ale čo s takým, o ktorom vieme, že už všetko má a takmer nič nepotrebuje? Ale... Vždy sa niečo nájde. Napríklad - kto by nechcel Sportex? Kto by odmietol 10-ročnú záruku?

Ďakujeme za podporu Matúška všetkým ľuďom dobrého srdca

Ďakujeme za podporu Matúška všetkým ľuďom dobrého srdca

Vianoce sú sviatkami spolupatričnosti, lásky a pokoja. Keď prostredníctvom empatie máme k sebe bližšie a myslíme i na tých, ktorým nebolo dopriate množstvo toľkého šťastia, ako máme my sami. Veď naozaj k dosiahnutiu naplneného ľudského života potrebujeme len lásku rodiny a priateľov, láskyplné zázemie a v neposlednom rade i zdravie. Potom naozaj môžeme zvládnuť všetko. V predvianočnom období sme vás zapojili do akcie, ktorej výsledkom bolo poskytnutie finančnej podpory Matúškovi Hinerovi. Reálne sme predali 821 kalendárov SPORTS Rybársky kalendár na rok 2017. Časť obnosu z ich predaja spolu s finančnými darmi dosiahla sumu 550€. Ďakujeme všetkým darcom, ktorí dokázali, že dobré srdce je tým najväčším darom pre celý svet.

Poznáte TITAN 12000?

Poznáte TITAN 12000?

Titan je od nepamäti označenie niečoho silného a húževnatého. Tento názov už sám o sebe predpovedá, že výrobok s názvom TITAN určite stojí za povšimnutie. Dnes bude reč o nekompromisnom navijaku, ktorý má okrem viacerých predností ešte jeden podstatný prívlastok, ktorý rybári oceňujú – LACNÝ.

Novinky e-mailom

Produkt bol pridaný do vášho košíka.

Facebook
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook